iPad Mini i rysowanie, czy warto?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

iPad Mini i rysowanie, czy warto?

Postprzez Kanapka » 5 Paź 2013, o 13:41

Witam,
zastanawiam się nad kupnem iPada Mini, ale nie jestem specjalnie obyta w świecie technologii, dlatego zwracam się do Was z kilkoma pytaniami.
Najważniejszą dla mnie rzeczą jest funkcja rysowania jak np. za pomocą aplikacji Art Set, ale chciałam usłyszeć opinie na ten temat. Nie myślę o kupnie tabletu graficznego, ponieważ wolałabym tworzyć bezpośrednio na ekranie, niż patrzeć na monitor komputera, do tego chciałabym móc wykorzystywać mój zakup do innych rzeczy, oprócz rysownia, stąd moje zainteresowanie zwykłym tabletem multimedialnym. Czytałam różne opinie na ten temat, jak np. te, że ekran pojemnościowy nie jest w rysowaniu zbyt pomocny. Chciałam dokupić sobie piórko Bamboo Stylus, ale boję się, że nawet to się nie sprawdzi. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co sądzi o tym pomyśle? Czy lepiej dać sobie spokój ze znakiem nadgryzionego jabłuszka i skupić się w ogóle na zupełnie innej firmie i tablecie? Jeżeli ktoś ma doświadczenie w tym temacie, jaka aplikacja do rysowania jest najlepsza?
Kanapka

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 12 gości