Jaki tablet 9,7 za ok. 1000 zł?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet 9,7 za ok. 1000 zł?

Postprzez Joanna » 31 Maj 2013, o 22:25

Pogubiłam się - im więcej czytam, tym mniej wiem.

Chciałabym kupić tablet o rozdzielczości 9,7'', z bardzo dobrym ekranem (myślałam o konstrukcji typu Retina), który będzie działał płynnie i stabilnie i da radę z dużymi PDF-ami (sto kilkadziesiąt MB) czy kilkunastoma zakładkami pootwieranymi w przeglądarce.

Zależy mi też na dobrych głośnikach (dobre = o przyzwoitej głośności, na audiofilską jakość nie liczę ;)) i na tym, żeby tablet był cienki i lekki. Bluetooth mile widziany, ale niekonieczny. Długość działania na bateriach istotna, ale nie jest głównym kryterium wyboru.

Mój budżet to ok. 1000 zł (mniej mile widziane, więcej - możliwe).

Do tej pory rozważałam takie modele jak Onda V973, Cube U9GT5, któryś z Shiru, ale jestem otwarta na inne propozycje :)
Joanna

Tablet

Postprzez Skalczyk » 4 Cze 2013, o 20:14

Z opinii które czytam wydaje mi się że najodpowiedniejszy byłby Shiru Emperor 10 . Ma bardzo dobrą matrycę - maksymalna jasność matrycy to aż 388 cd/m2 . Urządzenie sprawdzi się równie dobrze w kontekście odtwarzania muzyki, jak i przeglądania zdjęć czy też lektury stron internetowych i PDF-ów (także tych “ciężkich”, bogatych w elementy multimedialne. Bateria ma pojemność 10000 mAh, czyli całkiem sporo, tablet kosztuje około 870 złotych, więc zostanie nawet na jakieś porządne etui.
To tyle z mojej strony Pozdrawiam
Nigdy nie zadawaj się z idiotą, bo najpierw zniży cię do twojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.
Skalczyk

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości