Jaki tablet do 700zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet do 700zł

Postprzez shalashaska » 19 Lip 2015, o 16:51

Witam, właśnie sprzedałem Dell Venue 7 16GB LTE bo wypadał słabo w grach i ogólnie uważam że nie jest takim demonem szybkości jak o nim piszą. Obecnie szukam tabletu do 700zł, też z możliwością włożenia karty sim, ramu więcej niż 1Gb, może być 7-8", kumpel ma do sprzedania Samsunga Galaxy Tab 3 tylko nie wiem jaki dokładnie model bo nie może znaleźć opakowania i dowodu zakupu a podobno ma miesiąc więc jest gwarancja, wiem że może z niego dzwonić i ma 16GB, wygląda na 8". Więc chciałbym wiedzieć co ewentualnie kupić, co jest godne polecenia. Skłaniam się w kierunku Samsunga, chciałbym by była możliwość zrootowania urządzenia. Pozdrawiam
shalashaska

Do: Jaki tablet do 700zł

Postprzez GrimPiece » 20 Lip 2015, o 21:30

Szukasz czegoś lepszego czyli bardziej wydajnego? Zależy w jakiej cenie. W swojej klasie cenowej venue jest jednym z bardziej wydajnych, jedyne co to parę razy widziałem, ze miał problemy ze zgodnością z aplikacjami z play, ale nie wiem czy dotyczy to wszystkich modeli.

Galaxy Tab 3 wypada słabo jeśli chodzi o szybkość. Wątpię, zębyś był z niego zadowolony, skoro Venue był za wolny. Jak już to może Galaxy Tab 4.

Jeśli chodzi o wydajność to może popatrz sobie na Nexusa?

Zrootować można każdy tablet z Androidem, tak jak pisałem w drugim wątku. Być może masz na myśli to, że niektóre tablety są od razu zrootowane.
GrimPiece

Do: Jaki tablet do 700zł

Postprzez marcus » 21 Lip 2015, o 09:43

do 700 zł już dostaniesz taba 4 więc raczej bym szedł w tym kierunku niż kupowanie starej 3ki. Tak ogólnie o galaxy tabach - to na pewno są to porządnie wykonane tablety, wszystko działa jak powinno, niektóre modele mają problemy z baterią, wydajność ok, ale bez szału.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości