Jaki tablet kupić? Budżet do 650zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet kupić? Budżet do 650zł

Postprzez paralityk23 » 4 Kwi 2018, o 22:17

Witam!
Zastanawiam się nad kupnem tabletu, otóż po przeglądaniu różnych stron z różnymi ofertami natknąłem się na dwa modele które przykuły dłużej moją uwagę. Samsung Galaxy E 8gb 3g oraz Huawei MediaPad t3 10 16gb LTE. Bardziej celuje jednak w ten drugi. Co myślicie o tym modelu/modelach? Czy warto?
Czy znajdzie się coś porównywalnego a nawet lepszego w tej cenie? Parametry jakie mnie interesują 1,5gb ram+, 9cal+, android,wydajny procesor(Bez mediateków).
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
paralityk23

Do: Jaki tablet kupić? Budżet do 650zł

Postprzez IdeaMan009 » 4 Kwi 2018, o 23:25

Witam,
Rozumiem że tablet ma być nowy? Ten Tab E ma 1,5 GB ramu, te 2 GBto już takie minimum żeby można było przeglądać neta bez większego zamulania.. a to właściwie ogranicza wybór do T3 ;)
Mocniejszego urządzenia w tym budżecie nie uda się znaleźć, inne to typowe chińczyki lub Lenovo na mediatekach. A sam Huawei jest zaskakująco dobrze wykonanym urządzeniem jak na tą cenę. Dobrej jakości ekran, bateria pozwala na długi czas pracy.
Ogólnie z Huaweia to wg mnie najlepszy model to M3 Lite, ale niestety o połowe droższy :D
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez rotting » 6 Kwi 2018, o 18:31

Porównując te dwójkę nic nie wypada tak na prawdę na korzyść Tab E - procesor, RAM, jakość wyświetlacza na korzyść Mediapada. Słabiej w produkcie Huawei wypada bateria, ale ma on tez mniejsze zapotrzebowanie z uwagi na mniejszy ekran. To dobry wybór, do multimediów będzie wystarczający no i spokojnie mieścisz się w budżecie - w ole, sferisie czy electro kupisz poniżej 600 zł.
rotting

Postprzez mickey » 9 Kwi 2018, o 18:53

Zdecydowanie najlepszą opcją będzie Huawei w tym budżecie. 1,5 GB ram z pewnością Ci nie wystarczy. Tak jak już wyżej zostało wspomniane absolutne minimum teraz to 2gb ram. Chińczyka na mediatekach bym sobie odpuścił. Strasznie się grzeją i są zrobione w dosyć starszej technologii.
mickey

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości