Jaki tablet kupić?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet kupić?

Postprzez DzikaBeczulka » 29 Maj 2015, o 18:13

Chcę aby mój tablet miał system Windows i 3G, oraz kosztował nie więcej niż 750zł. Ktoś coś doradzi?
DzikaBeczulka

Do: Jaki tablet kupić?

Postprzez GrimPiece » 29 Maj 2015, o 21:38

Z dobrych marek to Toshiba Encore jest na windowsie, a tak to głównie budżetowe sprzęty w tej konfiguracji znajdziesz. Nie wiem tylko tak przy encore jest z 3g. Tak czy inaczej radzę szukać raczej w lepszych markach: Asus, Acer, Samsung, Lenovo, Toshiba, Dell.
GrimPiece

Postprzez DzikaBeczulka » 29 Maj 2015, o 22:06

Czy jak jest napisane, że modem(3g) jest obsługiwane zewnętrznie (czy jakoś tak) to znaczy, że wszędzie będę mógł internetu używać czy jak? Bo nie jestem obeznany ;P
DzikaBeczulka

Postprzez marcus » 2 Cze 2015, o 22:32

hah - no tak to by chcieli usługodawcy, żebyś tak myślał :D 3g to jest w teorii internet o zasiegu globalnym, czyli podłączasz sobie modem z kartą sim na której masz opłaconą usługę neta i możesz korzystać wszędzie - w ramach wykupionych limitów danych (np do 100 GB ściągania itp). W praktyce to bywa różnie - ogólnie wiele osób tak korzysta bo to wciąż najdoskonalesze rozwiązanie (3g, LTE, 4G), ale np. na wsi czy gdzieś w lesie to łatwo o zgubienie zasięgu - podobnie jak z telefonem.

Niektóre tablety mają wbudowany modem 3G / 4G / LTE, a inne obsługują podłączane pod usb, albo nie obsługują w ogole (jest tylko wifi)
marcus

Postprzez benkp » 3 Cze 2015, o 07:59

Ciężko bedzie kupić w tej cenie dobry tablet 10 cali z modemem 3g ale proponowałbym się zainteresować tabletami o przekątnej 8 cali, które są moim zdaniem jeszcze wygodniejsze.

Obecnie bardzo dobry sprzęt posiada marka Lenovo. W sieci jej tablety zajmują wysokie miejsce"
http://lepsze.co/ranking/tablety-2 - możecie sobie zobaczyć. Fajny jest Lenovo IdeaTab A8-50 3G - obecnie kupisz w cenie poniżej 600 zł i jest to moim zdaniem na chwilę obecną najlepszy sprzęt na jaki możesz sie zdecydować.

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez jacek111 » 5 Cze 2015, o 20:31

Lenovo jak najbardzeij - niedawno miałem okazję testować wlaśnie takie prezent komunijny od Lenovo i działał zastrzeżeń (oczywiście możliwe, że coś wyjdzie w dłuższym użytkowaniu, ale akurat mam dośc duże zaufanie do tej marki).
jacek111

Postprzez Janicek » 8 Cze 2015, o 22:36

może poszukaj w kategorii ipady,teblety multimedialne na tej http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml, polecam Lenowo i Kiano, sam miałem dzikiego Lenowo, chociaż Samsung też zaśługuje na plusa, zależy jaką konkretnie kasę chcesz na to przeznaczyć
Janicek

Postprzez Radox » 20 Cze 2015, o 22:12

ja posiadam samusnga tab 3 na avans.pl kupowałem po fajnej cenie, jak dla mnie do użytku domowo biurowego się sprawdza więc też polecam, chyba samsungi są najlepszymi tabsami
Radox

Postprzez jacek111 » 23 Cze 2015, o 13:54

@Radox kwestia priorytetów. Samsungi są z reguły porządnie wykonane, ale tab 3 np. nie grzeszy wydajnością, nawet w momencie, kiedy był nowy nie powalał pod tym względem. Za to zdecydowanie jednym z najlepszych tabsów na świecie jest note 2014 - tutaj pełne uznanie dla Samsunga.

btw pod względem jakości wykonania to jednak apple jest cały czas niedościgniony i trzyma równy poziom praktycznie we wszystkich urządzneiach (nie licząc wpadki z wyginającymi się iphonami).
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 5 gości