Jaki tablet mam kupić ?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet mam kupić ?

Postprzez sebaWSRH » 4 Lut 2013, o 22:41

Witam.
Mam problem nie wiem za bardzo który tablet kupić oba mają zbliżone parametry prosił bym was żebyście mi coś doradzili co lepiej wybrać spośrud tych dwuch?
- TRACER NEO9,7"IPS.
- Modecom Freetab 9701 IPS.
sebaWSRH

Ja bym brał Tracera

Postprzez Geronimusek » 5 Lut 2013, o 01:08

Hej,
Jak wspomniałeś obydwa te tablety są bardzo zbliżone parametrami do siebie. Cena też w zasadzie jest bardzo podobna. W zależności od jakiego sklepu - może się wahać kilkadziesiąt złotych w tą czy tamtą stronę. Jednak jak się zastanawiałem swego czasu nad kupnem tabletu - to lepsze opinie czytałem o Tracerze. Może akurat na takowe trafiłem, nie wiem. W każdym razie, ktoś mi mówił, że jest w jakiejś lepszej trochę fabryce w Chinach składany i to może być plus w późniejszej eksploatacji.
Modecom chyba trochę bardziej nagłośniony ( w "Oba ma" jest też w Plusie), ale gorsze opinie.
Wybór jak zwykle należy do Ciebie. :grin: Może ktoś coś jeszcze podpowie...
Geronimusek

Tracer

Postprzez karim10 » 14 Mar 2013, o 18:16

Witam,
Mój kolega posiada wymieniony przez Ciebie produkt Tracer'a i jest z jego funkcjonalności bardzo zadowolony i na tą chwilę nie chce go zamieniać na nic innego. Powiedział mi, że tablet ten jest godny polecenia. Mam nadzieję, że pomogłem.
Pozdrawiam
karim10

budżet

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:18

A jaki jest Twój budżet, który możesz przeznaczyć na tablet? Bo może okazać się, że starczy Ci pieniędzy na dużo lepszy sprzęt np od Apple czy też Samsung'a.
maniak

...

Postprzez karolove » 5 Kwi 2013, o 13:52

W tej kategorii cenowej mogę Ci polecić ten tablet http://tscoreinnovation.com/Core-Ivy-10-Apollo . Kupiłem go żonie i jest sam jestem w szoku, jak za takie pieniądze można otrzymać solidny sprzęt.
karolove

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości