Jaki tablet?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Jaki tablet?

Postprzez blazej1342 » 6 Maj 2013, o 21:58

Chciałbym zakupić tablet,tylko nie wiem jaki. Mój budżet to 1300 max.Tablet musi mieć 3g ponieważ będę miał aero2. Co wybrać nexusa 7, samsung galaxy tab 2 7.0 lub 10.1. Chińczyki nie wchodzą w grę (własne doświadczenie). :D
blazej1342

niezły dylemat

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 6 Maj 2013, o 22:28

Hej,
Widzę, ze coraz więcej osób wchodzi na nasze forum po poradę "jaki kupić tablet?" Pierwszy post , i od razu pytanie.
Wcale mnie to jakoś nie dziwi, bo jest na rynku taka różnorodność tabletów, że aż się w głowie przewraca.
Odnośnie Twojego pytania - widzę, że dobre preferencje masz - Samsung i Nexus od Google, to chyba obecnie jedne z najlepszych wyborów. Ja osobiście do tej pory byłem lekko za Samsungiem, ale obejrzałem ostatnio Nexusa , i jest to naprawdę niezła maszyna. Google tutaj zrobiło kawał dobrej roboty ( we współpracy z Asusem oczywiście). A więc brałbym Nexusa. Taka moja porada. :slonko:
Co to jest Sieć Aero2? Czy bezpłatny dostęp do Internetu, to fikcja? A jeżeli jest to już możliwe, to na jakich warunkach? Warto się tego dowiedzieć!
W końcu pojawił się na rynku tablet Kiano Core 10.1 Dual z 3G . Dlaczego ludzie tak długo czekali na urządzenie z wbudowanym modemem? Czy warto dołożyć 100 złotych i kupić Cora?
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

i

Postprzez blazej1342 » 7 Maj 2013, o 17:47

Jeżeli nexus to czy czyta karty aero2
blazej1342

Tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:34

Nexus jest jak dla mnie nieco przereklamowany,ze swojej strony polecam Evoq 970W,będziesz z niego zadowolony i spełni wszystkie Twoje wymagania.
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Exabot [Bot] oraz 1 gość