Jaki tablet? Windows, modem 3/4G

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez RXX » 27 Sie 2014, o 16:27

Witam,

Proszę Was o pomoc przy wyborze tabletu. Główne wymagania to:

- Windows
- modem 3/4G (pod Aero2)
- cena do 2000, wiadomo im mniej tym lepiej
- od 8 do 12 cali, choć chciałbym trafić w środek czyli 10 jeśli to będzie możliwe, biorę jednak pod uwagę również 11,6
- długi czas pracy na baterii oraz solidne wykonanie

Nie mam wymagań co do jakiejś mega wydajności, tablet głównie do obsługi Office, przeglądanie stron i poczty, a tu chyba poradzi sobie każdy? Szukałem już w sieci, ale większość nie ma modemów lub są wykluczające się informację co do ich dostępności. Mam nadzieję, że może na IFA pojawi się coś co pasuje do mojej listy.
Proszę o podpowiedź jaki tablet byście polecili?
Z góry dziekuję i pozdrawiam
RXX

Postprzez jacek111 » 28 Sie 2014, o 20:51

Najlepiej rozejrzyj się za tabletami Lenovo. NAjtańsze masz s6000 z modemem 3G - chyba za mniej niż tysiaka. Trochę drożej Lenovo b8000. Za dwa koła dostaniesz już Samsung Galaxy Note 10.1 z 3G. Jak masz kasę na niego, to polecam właśnie do biura i tego typu rzeczy. Raz, że dobrze wygląda, dwa - jest zoptymalizowany pod rysik (czyli możesz robić odręczne notatki itp.). Jest też w wersji 12".

Nie wiem czy na IFA nie będą prezentowane nowe Delle. Tu też miały być 12". Poprzednie Dell Venue były bardzo dobre, wiec byc może warto na nie poczekać.
jacek111

Postprzez RXX » 28 Sie 2014, o 22:57

Wzystkie te Lonovo i SSamsung są na Androidzie, a ja potrzebuję Windows. Dell Pro 11 kosztuje prawie 4000, a to trochę za dużo.
Poczekam na IFA, a może w międzyczasie na polskim rynku pojawi się Asus T200.
Dzięki za podpowiedzi.
RXX

Postprzez GrimPiece » 29 Sie 2014, o 20:42

O połowę taniej jest aktualnie Asus Vivotab - 10" i z windowsem.

Poza tym Toshiba Encore ma niewygórowaną cenę i jest na windowsie, ale to ósemka.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] oraz 2 gości