jaki tablet wybrać do 400zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez turbogt10 » 14 Cze 2014, o 18:26

cześć wszystkim ,czytałem inne tematy związane z moim pytaniem , ale dalej nie mogę sie zdecydować .
A mianowicie ,chce sobie kupic tablet ma być on ogólnie do wszystkiego (filmy,jakieś gry może , internet , żeby płynnie chodził , żeby coś można było na niego ściągnąc bez zadnych błędów , takie bawienie sie nim przeglądanie internetu, i aby miało wifi ( w domu wifi) . szwagier ma samsung galaxy tab 2 , nawet mi sie spodobał , ale może można coś lepszego wybrać patrzyłem tab 3 , dell venue (troche droższe ale sie zobaczy) ,ekran 7cali dla mnie wystarczy. prosze o podpowiedzi , i o opinie tabletów które macie w tej cenie.
dziękuje za odpowiedzi . pozdrawiam
turbogt10

Postprzez ola.mona80 » 15 Cze 2014, o 14:30

Poszukaj na allegro ASUS NEXUS TEGRA2 7 QUAD 7" IPS 32GB AND.4.4 albo w ogóle z drugiej ręki znajdź jakiegoś, będzie taniej.
ola.mona80

Postprzez jacek111 » 15 Cze 2014, o 21:02

Nexus jest ok jak do gier, ale to jest specyficzny tablet, bo nie ma wejścia na kartę SD, wiec do dyspozycji i instalacji masz tylko pamięć wewnątrza. Ale fakt, zę specyfikacja i jakość wykonania mega dobra jak na swoją cenę.

Galaxy tab 3 - tablet ok, znam ludzi co go używają i im pasuje. minus jest taki, że w niektórych modelach się robią przypały z łądowsaniem baterii.

Dell Venue - może Cię interesować wersja 7" i 8" bo chyba w taim przedziale cenowym szukasz. Wydajny, dobra firma,... cięzko mu coś zarzuić. Ogólnie w tej kategorii to mam wrażenie że najczęsciej polecany tablet.

LG G 8" - nie jestem pewien co do ceny ale wydajność też ma bardzo ok (w niektórych testach lepiej od venue 7)

edit: sory, zignorowałem cenę w temacie, ten dell mnie zmylił (a chyba jest trochę droższy). Tak czy inaczej tablety, które wymieniłem to świetne sprzęty, wiec nawet jeśli są trochę droższe to radzę przemyśleć dołożenie stówki / dwóch i kupić coś naprawdę jakościowego, a nie używanego albo budżetowego.
jacek111

Postprzez turbogt10 » 15 Cze 2014, o 22:31

ogólnie chce kupić nowy , i tak sie zastanawiam tab 3 a ten dell . powiedzmy ze 500 zł moge wydać , ode mnie niedaleko w miescie jest sklepik mediaexpert . widzialem oferty i jest tam tab 3 i dell.
http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-samsung-galaxy-tab-3-lite-8gb-wi-fi-bialy,id-202602#tab_description
http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-dell-venue-7,id-219090
i czy warto tam kupować .
jest gwarancja ale zaraz sie wczytam co ona obejmuje bo wiecie jak to jest powiedzą z twojej winy i infinitos
więc pomóżcie gdzie kupić internet czy ten sklepik
i czytałem gdzieś że coś tam nie zabardzo z grafą w tab 3 nie wiem czy to prawda czy jakiś fake
a tablet tak ogólnie by nie ciął sie, coś na internecie sprawdzić , filmy no i jakieś gierki
więc prosze o pomoc w wyborze , bo w tym temacie to naprawde jestem zielony
dziękuje
turbogt10

Re: jaki tablet wybrać do 400zł

Postprzez turbogt10 » 16 Cze 2014, o 14:51

no dobrze , czyli wybiore ten dell
i jak ktoś może to prosze luknąć na tą oferte czy on ma te podzepsoly okej , i jak jest z tą gwarancją , trzeba wykupywać czy jak ? tam pisze ale tam chyba tak jest że po 2 latach , a do 2 lat gwarancja normalnie (tylko nie kradzież i z mojej winy uszkodzenie ) czy tak > pomóżcie jeszcze troszke dziękuje
http://www.mediaexpert.pl/tablety/tablet-dell-venue-7,id-219090#tab_guar
turbogt10

Postprzez turbogt10 » 16 Cze 2014, o 18:12

bardzo prosze o szybką pomoc bo rozmawialem w media expert ze znajomym i jak oni go zamówią (sklepowo) to cały bus jak będzie dopiero zamówień to przyjedzie , a jak ja zamówie to szybko przyjdzie (bo ja zamawiam) i nie wiem zamawiac czy nie ? tego della jest link we wcześniejszym moim poście. pomóżcie dziękuje
turbogt10

Postprzez Camell » 16 Cze 2014, o 19:08

Wczoraj na http://www.oleole.pl zakupiłem Dell Venue 8 więc szkoda,że nie wykukałeś też tego.
Camell

Postprzez marcus » 16 Cze 2014, o 19:58

Nie wiem jaka jest aktualnie róznica w cenie między 8" i 7" venue. Tak czy inaczej turbogt10 della możesz brać w ciemno. Pogoogluj trochę recenzji albo kliknik w linka, którego podał Sferis, jestem pewien, że znajdziesz 99% dobrych opinii na temat venue.

Camell zresztą jak rozumiem potwierdza, że to dobry zakup.

Co do gwarancji to na pewno dostajesz gwarancję producenta, czy dwa lata czy rok to nie mam pewności, w sklepie powinni Ci powiedzeić. warunki gwarancji na pewno lepiej znać, ale też nie ma co przesadzać, na każdy sprzęt elektroniczny są podobne. Jak zalejesz tablet piwskiem to nikt Ci go za darmo nie naprawi / nie wymieni, jeśli będziesz normalnie używać i nagle coś padnie to taka porządna firma jak Dell nie powinna robić problemów (to jeszcze jeden powód, dla którego warto stawiać na sprawdzone marki).

@Camell jak możesz to napisz dwa słowa o swoim tablecie w dziale "Kupiłeś tablet, pochwal się" bo z tego co widze często tu ludzie o niego pytają, wiec to byłoby bardzo przydatne.
marcus

Postprzez jacek111 » 16 Cze 2014, o 20:08

@Sferis Widzę, że ostro polecasz tego modecoma. po specyfikacji widać, że modecom chciał wypuścić coś "solidnego", ale coś mi się wydaje, że do della to mu jednak będzie daleko...
jacek111

Postprzez Camell » 16 Cze 2014, o 20:32

Dopiero jutro tablet będzie u mnie. Jak tylko się z nim "zapoznam" napisze moją opinię w dzielę o którym wspomniałeś. Zauważyłem tak jak ty,że jest sporo pytań odnośnie Della więc może opinia "zwykłego" użytkownika będzie pomocna. Także na pewno opisze swoje odczucia. Zapomniałem w poprzednim poście dopisać,że zakupiłem go za 499zł więc promocja była konkretna.
Camell

Następna

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości