Jaki tablet za około 500 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez nowaxik » 14 Lis 2013, o 17:02

Witam serdecznie,
potrzebuje dobry i wydajny tablet za około 500 zł. Ma on być przeznaczony do sterowania ogrzewaniem w domu. Na co szczególnie zwrócić uwagę przy wyborze tableta ?? Proszę o szybką pomoc. Za wszystkie sugestię z góry dzięki.
nowaxik

Re: Jaki tablet za około 500 zł

Postprzez Gracek90 » 25 Lis 2013, o 16:01

Jeżeli chodzi o dobry tablet, to ja osobiście polecam ci zapoznać się z tego produktu http://techon.pl/hardware/item/2270-multimedialny-kombajn-za-małe-pieniądze-acer-iconia-a1-811.html.
Gracek90

tablet do sterowania ogrzewaniem?

Postprzez Geronimusek » 25 Lis 2013, o 23:24

Nie rozumiem za bardzo jak chcesz sterować ogrzewaniem? Jaka aplikacja jest do tego potrzebna? Pytam, bo nie jestem jakimś orłem w dziedzinie tabletów. Tablet owszem mam, ale nie robiłem w nim i z nim takich cudów.
A tak na marginesie - jeśli powiedzmy tablet X za 500zł będzie służył do celu ogrzewania, to równie dobrze porównywalny tablet innej firmy Y o podobnej cenie też będzie do tego dobry.
Zobacz na takie firmy budżetowe jak : Kiano, Overmax, Modecom, Pentagram, Prestigio, Lark, Manta. Mają spory wybór i na pewno w okolicach 500 zł spokojnie się coś znajdzie.
Geronimusek

Postprzez minx » 8 Gru 2013, o 16:10

Z ciekawych budżetowców, powiedziałbym nawet bardzo ale nieco więcej niż 500 jest Plug Force:

http://tabletyplug.pl/produkty/tablety/plug-force/

Cena trzeba przyznać mocno promocyjna.
minx

Postprzez Dravek » 25 Sty 2014, o 11:21

Cześć. Chciałem odświeżyć wątek i prosić o podpowiedź bo mam taki sam budżet ale jak miałem w rękach parę tych niby szybkich i tanich tabletów to tak niekoniecznie mi podeszły (np. prestigio i goclever), głównie jakością wykonania i wcale nie były tak szybkie jak powinny sądząc po tym co na papierze ;/ Podpowiedzcie czy ktoś użytkuje galaxy taba lite? interesuje mnie ten model -> Samsung T110 Galaxy Tab 3 Lite 7.0 8GB - chcialem go sobie zamowic za 5 stówek w komputroniku, pytanie tylko jak oceniacie pod kątem wykonania sprzetu, solidności?
Dravek

Pięć stów na tablet

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 30 Sty 2014, o 22:08

@Dravek,
ja bym Ci podpowiedział tak - ten Samsung co podałeś będzie dobrym wyborem w cenie do 5 stówek.
Samsung od jakiegoś czasu nastawia się na tablety w cenie budżetowych, bo chce dotrzeć do coraz szerszej grupy odbiorców. I teraz mamy tablet z pewnością dobrej jakości za przystępną cenę. Moim zdaniem on będzie lepszy niż inna typowo budżetowa firma za te same pieniądze.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 7 gości