Jakie są dobre marki tabletów?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez marcus » 2 Cze 2014, o 21:01

Witam, wiele osób pyta tutaj o to, jaki tablet wybrać i czasem pojawiają się od razu z listą kilku konkrentych modeli. CZasem są tam wymieszane wszystkie możliwe rodzaje tabletów , a takżę marki. To znaczy, że część potencjalnych użytkowników nie wie po prsotu, które marki to są typowe chińczyki, a które z reguły oznaczają sprzęt dobrej klasy. A więc dla wszystkich poszukiwaczy:

Dobre popularne marki to:
- Asus
- Lenovo
- Samsung
- Acer
- Apple
- Dell
- HP

Chińczyki to:
- Kiano
- GoClever
- Overmax
- Prestigio
- Pentagram

Wiem, że niektorzy kłociliby się odnośnie np Samsunga że to "szajsung" , ale chodzi mi tu o rozróżncienie typowych chinoli od marek, które reprezentują sensowny poziom.

Na koniec jeszcze dodam, że aktualnei chyba najwięcej sprzedaje się właśnie budżetowych tabletów, więc to też nie jest tak, że nadają się tylko do wyrzucenia. Warto jednak pamietać, że z reguły krótko trzymają na baterii, mają problemy w z Wi-Fi i są zdecydowanei bardziej awaryjne od sprzętów markowych.

Jeśli zapomniałem o jakiejś marce, o której warto wspomnieć tu lub tu to piszcie.
marcus

Postprzez GrimPiece » 3 Cze 2014, o 21:06

Do markowych jeszcze:
- Sony
- MSI

Sony jeśli chodzi o tablety kojarzę jedynie z modelu S, który był bardzo spoko i właściwie nadal jest, ale jakoś trochęzapomniany. Swego czasu jednak zbierał dobre recenzje. Jakiś tablet MSI tu kiedyś na forum polecali, nie wiem jak ten tablet wypada w porównaniu z bardziej znanymi, ale sama marka jest od dawna znana, więc raczej jakiegoś bubla nie wypuścili.
GrimPiece

Postprzez jacek111 » 4 Cze 2014, o 11:26

Toshiba - do markowych
Globo - do budżetowych
jacek111

Postprzez marcus » 5 Cze 2014, o 21:57

Nie mogę edytować wątku, więc wrzucam jako zwykły post (marki podpowiedziane przez użytkownika Sferis)

Moim zdaniem trzeba je zaliczyć jako budżetowe:
- Manta
- I-Box
- Kruger & Matz
- Modecom
- Ferguson
marcus

Postprzez karolpiegzik » 12 Cze 2014, o 14:47

Ja szukam czegoś do konwerencji. Tak abym mógł mieć taką ściągawkę na nim z prezentacji swojej. Abym wiedział o czym mówić, a przy okazję robił wrażenie takiego nowoczesnego prowadzącego.
karolpiegzik

Postprzez jacek111 » 13 Cze 2014, o 20:41

to zapytaj o to we właściwym wątku.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości