Kiano Intelect 8.9 3G czy Kruger&Matz EDGE 1081?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Kiano Intelect 8.9 3G czy Kruger&Matz EDGE 1081?

Postprzez neste100 » 1 Lut 2015, o 18:45

Witam,

potrzebuję porady od ludzi, którzy się na tym znają, bo to mój pierwszy tablet i nie wiem na co postawić. Który z poniższysz tabletów wydaje się bardziej sensowny: Kiano Intelect 8.9 3G czy Kruger&Matz EDGE 1081?

Zależy mi na tablecie z dobrą baterią, wydajnym i w miarę szybkim, który nie zepsuje się po roku czy dwóch. Głównie do codziennego użytku typu, spr. maila, fb, przeglądnaie internetu, oglądnaie filmów i Word, Excel itp.
Staiwam na Windowsa, za Androida dziękuję i tu jest nietety największy problem, bo wybór się kurczy.

Najlepiej jakby był ok. 8-calowy, bo jest poręczniejszy (często by ze mną wędrował), ale jeżeli większy okaże się lepszy to jestem w stanie to przeboleć.
Może ktoś oprócz tych dwóch ma coś do polecenia? Cena do 800 zł. Wiem, że KM1081 kosztuje więcej, ale znalazłam go też w tej cenie na promocji.

Dziękuję z góry za porady :)
neste100

Do: Kiano Intelect 8.9 3G czy Kruger&Matz EDGE 1081?

Postprzez benkp » 2 Lut 2015, o 08:53

Masz taki dobry budżet ( bo 800 zł to na pewno nie mało...) a zastanawiasz się nad takimi tanimi chińczykami .Rozumiem jeśli ktoś kupuje taki chiński tablet dla dziecka do max 300 zł ale nie za 8 stówek
Nie wymądrzam się ponieważ sam kiedyś byłem taki naiwny i kupilem sobie tablet marki Shiru, który nie był taki tani. Przetrwał rok.
Aktualnie jest bardzo duża promocja na Lenovo Yoga 2:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/11734646
Świetny tablet.
Ewentualnie ten 8 calowy Lenovo:
http://www.skapiec.pl/site/cat/20/comp/12079820
Możesz zawsze taniej poszukać na alletgro.
Awatar użytkownika
benkp

Postprzez neste100 » 2 Lut 2015, o 12:49

Problem polega na tym, że nie chcę Androida...
neste100

Postprzez jacek111 » 3 Lut 2015, o 13:04

benkp ma 100% - 8 stów na taie marki jak kruger matz czy kiano to nieporozumienie. Choć akurat nie dziwię Ci się, że wpadleś na te tablety i wydały Ci się dobrym zakupem, jesli nie siedzisz w branży - te chińskie marki sporo przeznaczają na marketing i wiele osób potem kupuje coś takiego. Do zastosowań profesjonalnych jednak zdecydowanie odradzam.

Są tablety della i asusa oparte na windowsie i to one będą zdecydowanie lepszym wyborem. Mam na myśli Dell venue pro albo asus vivo tab. Niestety nic tańszego nie przychodzi mi w tej chwili do głowy - do tych będzie trzeba trochę dołożyć. Radzę też przejrzeć ceneo albo innego skąpca i poszukać tabletu z win 8 marek takich jak asus, acer, toshiba, dell, lenovo. Inne możesz sobie właściwie odpuścić.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości