Kiano Pro dual i Android...

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Kiano Pro dual i Android...

Postprzez herzlich » 9 Wrz 2012, o 22:24

Z Androidem chodzi mi o to głównie, że podobnie jak w Windowsie mogę zakładać foldery aby dzielić tematycznie pliki i mieć porządek w systemie? Czy można w nim dzielić partycje dysku flash? I w końcu czy ten system ma coś na kształt rejestru, który z czasem się zamula i trzeba go czyścić aby lepiej chodził? Nurtuje mnie cały czas kwestia tego ramu, dlaczego u Pana jest tylko 300 mg wolnego ramu, czyżby system go pożerał z czasem coraz więcej? Co do samego tabletu Kiano pro dual, gdzie go mozna przetestować osobiście, pytałem w jednej sieci sklepów z rtv w którym miał być i go nie mieli?
herzlich

Android też przyjazny

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 28 Wrz 2012, o 11:20

Witaj herzlich,
System Android podobnie jak Windows również ma możliwość tworzenia folderów tematycznych. W tym celu musimy wejść w ikonkę "Explorer" umieszczoną na pulpicie. I widzimy wszelkie możliwe powierzchnie zapisu danych:
- pamięć wewnętrzna
- karta SD
- USB
Wewnątrz tych nośników, nazwijmy to - możemy tworzyć foldery i zapisywać dane.
Jeśli chodzi o pamięć RAM - od jakiegoś czasu na stronie firmowej KIANO jest możliwosc pobrania instrukcji "Jak zwiększyć ilość pamięci dostępnej dla aplikacji w tablecie Kiano Pro 10 Dual"
Co pozwoli zwiększyć RAM do 1GB. czyli po update będziemy mieli 1GB na instalowanie aplikacji. My również nagraliśmy już filmik na ten temat. Dostępny tutaj.
Sklepy, które sprzedają tablet Kiano powinny dawać możliwość przetestowania, choćby z grubsza - obejrzenia produktu. Jeśli takowej nie znajdziesz - to zapraszamy do nas ;) Tyle, że stacjonujemy w Krakowie - Zielonkach, i tu trzeba by było się pojawić. U nas pokażemy tablet w detalach.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

dodatkowe aplikacje

Postprzez kumpicki » 11 Lis 2012, o 01:25

Istnieje również masa darmowych aplikacji, które pomagają ogarnąć pliki. Z tego co wiem w przypadku gdy podczas użytkowania zabraknie RAMu, android sam zwiększy zasoby, wyłączając co nieco.
Nigdy jednak tego nie sprawdziłem, bo nawet nie wiem jak :)
kumpicki

aplikacje

Postprzez hans » 27 Mar 2013, o 12:48

Dokładnie, ja korzystałem tylko i wyłącznie z bardzo pomocnych aplikacji. Dzięki nim tworzyłem wirtualne foldery, dyski i miałem niesamowity ład i porządek w swoim tableciku ;)
hans

komputer

Postprzez maniak » 27 Mar 2013, o 14:17

Jednak tablet to nie jest PC żeby można było robić na nim wszystko tak samo. Nigdy nie będzie takich samych właściwości, bo to by nie miało racji bytu.
maniak

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości