Konkretny Tablet Z Tymi Wytycznymi - Kto Doradzi?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Konkretny Tablet Z Tymi Wytycznymi - Kto Doradzi?

Postprzez ka9857 » 24 Lis 2015, o 00:10

Witam serdecznie. :)

Zgłaszam się z prośbą o polecenie tabletu z konkretnymi wytycznymi. Co nieco orientuje się, który będzie mi pasować, ale sam już nie wiem. Recenzji na yt pełno, komentarzy w sieci tak dużo, że każdy swoje chwali i mam zamęt w głowie. Stąd tutaj moje pytanie.

Do czego miałby służyć:
- do sprawdzania poczty, fb, internetu
- wysyłania ofert do klientów - konwertowanie z worda do pdfa, i odwrotnie jak coś - NAJLEPIEJ
- youtube
- pokazywanie klientom prezentacji, zdjęć, filmów
- oglądanie filmów w trasie

Co powinien spełniać:
- w miarę długo, żeby trzymała bateria
- duży ekran, najlepiej nie niżej niż 10 cali
- żeby szybko chodził i nie zacinał się

Nie będę na nim grać w żadne gry. Bardziej do biznesu/internetu. Ktoś może coś polecić? Z tego co się orientowałem to najlepiej tutaj mi pasuje lenovo yoga tablet z windowsem, tylko kształt mi się nie podoba. Wolałbym "normalny". Ktoś może coś polecić? Mile widziane konrketne modele + dlaczego ten? Najlepiej w przedziale cenowym 1000-1500zł (ale jak znajdę perełkę jestem w stanie nagiąć budżet). Jakieś sugestie? :)
ka9857

Do: Konkretny Tablet Z Tymi Wytycznymi - Kto Doradzi?

Postprzez lunatyczka » 24 Lis 2015, o 21:27

Mialam podobny problem ale znalazłam ratunek na forum Lenowo Techzone . Siedzą tam pasjonaci nowinek technologicznych i udzielają bezpłatnych porad :) Są to prawdziwi fachowcy a ich porady są bardzo konkretne. Może zajrzyj i Ty na to forum? Na pewno uzyskasz odpowiedzi na zadane pytania.
lunatyczka

Postprzez GrimPiece » 24 Lis 2015, o 21:43

Dobry tablet do biznesu to jest Samsung Galaxy Note 2014 - bardzo wydajny, płynnie chodzi, wysoka rozdzielczość, dobre kąty widzenia. Charakterystyczne jest to że jest zoptymalizowany pod rysik, więc nie trzeba przed klientem mazać ekranu paluchami tylko można elegancko rysikiem pomachać (rysik w zestawie, aktywny). Oczywiście bez rysika tez da się normalnie obslugiwać. Nie wiem tylko jak z baterią w tym modelu.

Poza tym polecam CI również inne Samsungi, na przykład Galaxy Tab S albo Tab 4 - zależnie od ceny. A nie polecam wszelkiej chińszczyzny typu Kiano, Shiru czy GoClever, bo kupowanie takich tabletów do użytku profesjonalnego to nieporozumienie.

Yoga ze wszystkich tableów jakie znam najdłużej trzyma na baterii - stad zresztą ten kształt, który Ci się nie podoba - w środku jest konkrenty akumulator.
GrimPiece

Postprzez ka9857 » 25 Lis 2015, o 10:59

Dzięki za odpowiedzi.

Szukam z windowsem i chyba znalazłem tylko co bym chciał, ale niestety nie ma wersji z win tylko android. Lenovo Yoga Table 2 PRO. Co prawda ma kształt, który mi średnio pasuje, ale dzięki temu ma większą baterię. No i projektor. I duży ekran 13 caly. Niestety nie ma windowsa. A może gdzieś dostanę? Ktoś, coś?
ka9857

Postprzez jacek111 » 26 Lis 2015, o 19:44

Generalnie Lenovo Yoga na windowsie na pewno były, ale nie wiem czy akurat 13-calówki i w wersji PRO... Poza tym jest już Lenovo Yoga 3 może coś z tego Ci przypasuje.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości