Który tablet do gier, offica i internetu?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez Schook » 23 Kwi 2014, o 15:01

Wybieram się niedługo do Stanów i mam zamiar kupić sobie tablet. Idę teraz do liceum, będę mieszkał często u babci i potrzebuje czegoś mobilniejszgo niż komputer stacjonarny :D. W związku z tym chce kupić sobie jakiś tablet na którym będę mógł jednocześnie wygodnie pisać dokumenty w Office, będę mógł zagrać w jakiego Raymana czy GTA Vice City i wygodnie posurfował po internecie. Zastanawiałem się do tej pory nad Lumią 2520 z klawiaturo/ futerałem, iPadem Air lub Mini - w tym przypadku z klawiaturą bezprzewodową ale taką stacjonarną (Apple Wireless Keyboard) oraz nad Surfacem 2 z futerało/klawiaturą.

Co polecicie? Może jeden z wyżej wymienionych, a może jakiś kompletnie inny?

P.S. Raczej nie obstawiam tabletów z androidem.
Schook

Postprzez jacek111 » 24 Kwi 2014, o 00:14

iPad Mini odpada jeśli chcesz wygodnie grać i pisać - niby to 8 a nie 7 cali, ale moim zdaniem jednak 10" lepiej się nada to takich zastosowań. Jeśli dobrze pamiętam Lumia lepiej wypada w testach wydajności niż Surface, więc jak do gier to lepiej Lumia, aczkolwiek Surface też powinien bez problemu dać radę z tytułami które wymieniłeś i w ogóle nowymi grami.
jacek111

Postprzez Schook » 24 Kwi 2014, o 18:08

A biorąc pod uwagę starcie Windows-IOS? Co wypada lepiej
Schook

Postprzez marcus » 24 Kwi 2014, o 20:18

@schook jeśli idzie o liczbę aplikacji, stabilność, wygodę obsługi itp to raczej trudno powiedzieć, że jeden z nich jest zdecydowanie lepszy od drugiego. Fani Apple powiedzą, że ios a inni że winda. Ja bym stawiał na windowsa, bo na 8.1 może instalować te same programy na tablecie co pod windowsa na lapku. przede wszystkim dostajesz pełnego office'a. Z drugiej strony w Stanach iPady są dużo bardziej popularne niż u nas, wiec pewnie i tak będziesz mieć często styczność z ios-em.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości