Który tablet wybrać? Doradźcie!

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Który tablet wybrać? Doradźcie!

Postprzez froncka » 20 Lis 2014, o 15:48

Witajcie!

Mam ostatnimi czasu chętkę na kupno tabletu, a że mam trochę ograniczony budżet to chciałam, żeby nie był droższy niż 600 zł.
Wiadomo, że chciałabym, żeby miał dobre parametry, choć zależy mi najbardziej na przeglądaniu internetu, jakieś filmy i czasamy gry.
Jeśli chodzi o przekątną to interesuje mnie 9-10 cali.
Po długim przeglądaniu w oko wpadły mi dwie opcje, ale może ktoś zaproponuje jakąś inną :)
1. Kiano Elegance 10.1 by zanetti
2. Pentagram Quadra 9.7

Poradzicie coś?
froncka

Do: Który tablet wybrać? Doradźcie!

Postprzez marcus » 22 Lis 2014, o 00:51

Właśnie tak to jest, że ludzie długo przeglądają i patrzą głównie na parametry. No chyba, ze sprawdzałaś testy? Jeśli tak i te modele wypadły świetnie to oczywiśćie wybierz, który Ci się podoba. Ja jendak wolałbym postawić na coś markowego. Za 600 dużego wyboru wśród bardizej uznanych producentów nie ma, ale coś się znajdzie. Więc polecam wstukać w Ceneo 600 zł, marki: Lenovo. Asus, Acer, Toshiba, Samsung, Dell i parametry, które Cię interesują ;)

Z tych, ktore pamiętam, to na pewno warto polecić Lenovo Yoga 10 i Lenovo s 6000.

PS pisze, że lepiej postawić na markowy sprzęt, bo jednak z reguly takie tablety mają dłuższą żywotność, bateria lepiej trzyma, lepsze wykonanie itd. Z kolei "chińskie" marki (m.in. Kiano i Pentagram) z reguły nie działają tak dobrze, jak wynikałoby to z samej specyfikacji technicznej.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 2 gości