Ktory tablet wybrac? Prosba o pomoc.

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez Crizu » 13 Sty 2014, o 23:28

Witam, w niedlugim czasie planuje wypad za granice i chcialem specjalnie na ta okazje kupc tablet zeby nie taszczyc laptopa ze soba bo chce byc jak najbardziej mobilny. Znalazlem dwa ktore by mnie interesowaly cenowo. Jesli byscie mieli inne propozycje chetnie sie z nimi zapoznam.

o`Lofer JustTab C1041IPS Dual Core i Goclever orion 102
Crizu

Re: Ktory tablet wybrac? Prosba o pomoc.

Postprzez gosiaspeaking » 6 Lut 2014, o 12:13

Cześć!
Ja polecam trochę dołożyć i kupić jednak Samsunga. Co najmniej 3 osoby z moich znajomych, które kupowały mniej znane no-name'y, miały z nimi spore problemy (głównie brak dotyku w częsciach ekranu i zacinanie się).
Ja mam Galaxy Tab 3 i jestem mega zadowolona. Nic mi się tnie, ekran jest jasny, dobrej jakości i mogę robić kilka rzeczy na raz (kobieta :D). Nie wiem, do czego chcesz używać tableta, ale jeśli internet + muzyka + filmy, to zdecydowanie Samsung. Nie testowałam wcześniejszej wersji - tab 2, ale myślę, że kupując nowszą, dłużej będzie Ci służył.
Pozdrawiam!
gosiaspeaking

Postprzez Raffii » 12 Lut 2014, o 10:26

Polecam Ci wybór tabletu Goclever. Tablety tej firmy są objęte 12 miesięczną gwarancją door to door w przypadku drugiej firmy tylko 3 miesiące (albo wcale ze względu na zapisy w warunkach gwarancji). Nie zgodzę się z opinią Gosi. Tablety Goclever, a szczególnie te modele z wyższej z półki nie są tak bardzo awaryjne. Orion 101 jest modelem z wyższej półki Goclever'a więc nie powinnaś mieć z nim żadnych problemów. Poza tym parametry tabletu wskazują, że będzie on działał bardzo płynnie i bez zacięć.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Raffii

Postprzez GrimPiece » 13 Lut 2014, o 01:46

gosiaspeaking napisał(a): Nie testowałam wcześniejszej wersji - tab 2, ale myślę, że kupując nowszą, dłużej będzie Ci służył.

Ja z kolei wziąłbym pod uwagę właśnie jeszcze taba 2. O dziwo dwójka i trójka nie różnią się od siebie tak bardzo, jak mógłby na to wskazywać fakt wypuszczenia na rynek kolejnego modelu. Za to tab 2 będzie na pewno tańszy, a to z kolei może być zaleta w kontekście wyjazdu za granicę, o którym wspominał Crizu. Nie żebym sugerował, że tablet może w tajemniczych okolicznościach zniknąć;) Mam na myśli to, że tablet będzie kupiony na konkretną okazję i niekoniecznie będzie najważniejszym domowym sprzętem po powrocie;)
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 17 gości