Kupić go czy inny????

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Kupić go czy inny????

Postprzez 19bp19 » 29 Maj 2014, o 16:21

Mam zamiar kupić tablet oto taki: http://omna.pl/tablet-omna-v7-8gb-quad-core-4x-1-6ghz-1gb-ram-android-4-4-2-002,a3071.html
lub taki: http://omna.pl/tablet-omna-m2000i-2x1-3ghz-2xsim-gps-fm-7-1024x600-bluetooth-modem-3g-aero2-002,a3069.html
Jednak zanim kupie chciałbym się dowiedzieć czy to dobra firma jakościowo.
Głownie chce żeby pełnił funkcje GPS ale też i zabawy.
Oczekuje krótkiej recenzji.
Jeśli te nie są porządne proszę o podanie mi innego modelu nie koniecznie tej firmy.
Z góry dzięki ^^ :D
19bp19

Kupić go czy inny????

Postprzez GrimPiece » 29 Maj 2014, o 21:55

Witam, recenzji to Ci nie napiszę, ale wygląda to na typowo budżetową markę. W praktyce oznacza to, że możesz kupić tanio tablet z czterema rdzeniami GPS i w ogóle pełen wypas, ale nie będize on aż tak wydajny, jak by się można było spodziewać po specyfikacji, bo budżetowe modele są z reguły gorzej zoptymalizowane. Poza tym, tzw, "chińczyki" mają często problemy z odbieraniem Wifi - gubią sygnał, w drugim pokoju już nie odbiera itp, a do tego problemy z baterią, która potrafi czasem trzyamć jedynie 2-3 godzinki. No i oczywiście ich żywotnosć jest znacznie gorsza niż markowych tabletów.

Oczywisćie to co wypisałem nie musi być regułą, od czasu do czasu trafi się jakiślepszy model o taniej marki, ale jest to rzadkość. Dlatego z powyższymia wadami musisz się liczyć.

Moja rada: dołóż jeszcze dwie, trzy stówki i kupisz markowy tablet 7".
GrimPiece

Kupić go czy inny????

Postprzez marcus » 29 Maj 2014, o 22:00

up: pełna zgoda, 19bp19 popatrz sobie na takie tablety jak Dell Venue 7" czy Nexus 7" albo Samsung Galaxy Tab 3 7" to Ci przejdzie ochota na budżetowce;)

tez nie znam ten marki, o której piszesz, ale jeśli miałbym brać coś budżetowego to Kiano albo Pentagram, bo to polskie marki i masz serwis na miejscu.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości