Lenovo Tab S8 czy Xiaomi Mi Pad

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Lenovo Tab S8 czy Xiaomi Mi Pad

Postprzez kliminho » 23 Cze 2015, o 11:42

Witam

Mam problem...jestem na kupnie tableta ale nie wiem jaki wybrac. Zaciesniłem wybór do Lenovo Tab S8 i Xiaomi Mi Pad. Który wg Was wziąc (oba kosztuja okolo 700-800zł)? Chyba ze macie jakas inna propozyjce
kliminho

Do: Lenovo Tab S8 czy Xiaomi Mi Pad

Postprzez jacek111 » 23 Cze 2015, o 13:48

Xiaomi to generalnie podróbki Apple; mogą się podobać, zwłaszcza w tej cenie. Lenovo S8 to też dość porządny tablet. Nie wiem jak wypadają w bezpośrednim porównaniu w testach np. w benchmarku - radzę poszperać trochę i porównać wyniki, jeśli wydajność ma dla Ciebie duże znaczenie. MiPad ma lepszą rozdzielczość ekranu, ale też inne proporcje. Wiec duże znaczenie ma to, jak masz zamiar użytkować tablet i generalnie jakie proporcje ekranu preferujesz (jeśli nie wiesz to najlepiej przejdź się do jakiegoś marketu i sobie popatrz - zawsze będziesz miał jakiś pogląd). MiPad ma 4:3, przyjęło się, że to lepsze proporcje do przeglądania neta, czytania itp.; z kolei 16:9, które ma Lenovo lepsze są do gier czy oglądania filmów. To są bardziej kinowe proporcje.

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się czy nie dołożyć trochę do Lenovo Yoga 2 - cena trochę wyższa, dobra wydajność, lepsza bateria niż w tych dwóch, solidnie wykonany.
jacek111

Postprzez GrimPiece » 26 Cze 2015, o 20:20

Xiaomi to podobno całkiem udana podróbka więc można brać
GrimPiece

Postprzez nokito » 1 Gru 2016, o 22:03

Niby podróby, ale na necie masz kilka testów i wypadają całkiem nieźle. Jakościowo dają radę - minusem jest na pewno te MIUI.
nokito

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 16 gości