Lenovo vs Acer

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Lenovo vs Acer

Postprzez error » 16 Sty 2016, o 16:55

Witam, mam problem bo nie wiem który z nich wybrać a mianowicie:
Acer Iconia Tab 10 A3-A30 czy może Lenovo Tab 2 A10-70F

dodam tylko iż ma mi służyć jedynie do internetu oraz filmów.

Który z nich jest lepszym wyborem i dlaczego?
error

Do: Lenovo vs Acer

Postprzez Darek Pe » 17 Sty 2016, o 17:04

osobiście bardziej ufam marce lenovo, bo do tej pory nie miałęm z nimi problemów na żadnym sprzęcie, a laptop od acera działał tak, że wolałby najgorsze chińczyka od tego badziewia... To oczywiście tylko subiektywna opinia, ale ode mnie plusik dla Lenovo.

Na Twoim miejscu poczytałbym testy w portalach o tabletach, może znajdziesz jakieś wady czy zalety, które mają dla Ciebie osobiście duże znaczenie.
Darek Pe

Postprzez jacek111 » 18 Sty 2016, o 19:34

Oba są ok, choć acer ma dośc słabą baterię.
jacek111

Postprzez GrimPiece » 20 Sty 2016, o 22:50

@Darek Pe, Acer to dobra marka a niestety każdemu zdarzają się wpadki. Miałem podobne przeboje z laptopem od Asusa - wyjścia audio raz działało raz nie, grzał się jak skur...czybyk, a po paru miesiącach rozleciały się zawiasy od monitora - niestety był mi non stop potrzebny, bo nie miałem żadnego innego kompa, więc przez dobrych kilka miesięcy korzystałem z laptopa podpierane podstawką z wygiętego drutu... (według własnego patentu). Mimo tego wciąż uważąm, że Asus to w miarę solidna marka, podobnie jak Acer.

@Jacek111 co znaczy słabą? Połowa tabletow trzyma max 5h. Ale fakt, że po Lenovo można się prawdopodobnie spodziewać dłuższego czasu pracy na baterii.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości