Lenovo Yoga 2 10" czy Lenovo Tab2 A10-70L czy...?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Lenovo Yoga 2 10" czy Lenovo Tab2 A10-70L czy...?

Postprzez therko » 14 Lut 2016, o 15:45

Wymagania:
- ok 10"
- rozdzielczość większa niż 1280, czyli prawdopodobnie FHD
- modem LTE/3G
- powyżej 1GB RAM
- cena poniżej 1300 zł
Z tego co oglądałem polecane jest Lenovo Yoga 2 10". Lenovo Tab2 A10-70L ma podobne parametry ale nie znalazłem jakiegoś bezpośredniego porównania. Czym te tablety się różnią? Czy są jakieś konkurencyjne tablety w tej cenie?

Użycie: www, Youtube, książki w pdf, gry.

Jeszcze jedno- jeśli tablet ma modem LTE to czy jest w stanie odbierać 3G? Jak wiadomo LTE nie dotarło jeszcze wszędzie a chciałbym korzystać z internetu np. w podróży. Wtedy 3G byłoby bardziej polecane?

Pozdrawiam.
therko

Do: Lenovo Yoga 2 10" czy Lenovo Tab2 A10-70L czy...?

Postprzez marcus » 15 Lut 2016, o 21:53

tak, jak jest modem LTE to w przypadku braku sygnału może się przełączyć na 3g, ale niestety równiez z 3g bywa różnie w pociągach albo w mniejszych miejscowościach. Zalezy od operatora. Osobiście przejechałem się Play, ale innych na razie nie przetestowałem.

Nie wiem czym dokładnie się różnią wymienione przez Ciebie modele, na pewno kształtem i wytrzymałością baterii. Yoga 2 ma charakterystyczną grubszą podstawkę, która jednym się podoba a innych drazni. W niej jest potężna bateria, która trzyma kilkanaście godzin używania - żaden inny tablet nie daje rady tak długo.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości