mam kilka typów który najlepszy w cenie do 600zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

mam kilka typów który najlepszy w cenie do 600zł

Postprzez stoinska86 » 12 Lis 2014, o 16:29

witam
chcę kupić dzieciakom tablet pod choinkę ale nie mam pojęcia który będzie najlepszy ?. :niewiem2:
tablet przeznaczony będzie do grania i przeglądania stron internetowych oraz filmików z you tube.chodzi tez o to żeby tablet był wydajny i żeby sie nie zawieszał ani zacinał (moje dzieci są bardzo nerwowe :P ), żeby po prostu mogły grać bez żadnych problemów. :expert:
bardzo proszę o pomoc w doborze tabletu takiego który pełni moje oczekiwania :)
moje typy:
-dell venue 8
-acer iconia a1-810
-samsung galaxy tab 3
-lenovo a3500
-lenovo a5500

a moze macie inne typy? jeśli tak to bardzo proszę o ich podanie :) :thankyou:
pozdrawiam serdecznie
stoinska86

Do: mam kilka typów który najlepszy w cenie do 600zł

Postprzez marcus » 12 Lis 2014, o 18:56

Jeśli ma być do gier to na pierwszym miejscu trzeba postaiwć wydajnośc, Z tych, które wymieniłas najbardziej wydajny jest Dell Venue 8 i on radzi sobie również z nowymi grami. Aczkolwiek wiadomo, że jak będą chcieli pograć w jakieś najnowsze gierki na pełnych detalach to trzeba by kupić tablet kilka razy droższy.

Dużo wydajniejszy od della jest Google Nexus 7 II - a nie jest aż tak dużo droższy. To był tablet robiony właśnie pod gry. MInus jest taki, że nie ma wejścia na kartę SD co jest w sumie rzadkością w tabletach (właśćiwie nie słyszałem o jakimkolwiek innym modelu, który by nie mial wejścia microSD). To minus o tyle, że na wielu tabletach można sobie gierkę zainstalować (w całosci albo częsciowo) na karcie SD i wtedy masz praktycznie nieogranicozną pamięć, bo zawsze możęsz kupić nową kartę. Tutaj pamięci po prsotu nie rozszerzysz.

A w ogóle najlepszym tabletem do gier jest nowy tablet NVidia shield ale podejrzewam że to poza dopuszczalnym budżetem. (najtańsza opcja ok 1200 zł).
marcus

Postprzez stoinska86 » 13 Lis 2014, o 19:02

Rozumiem ze z tych wymienionych oczywiście do ceny 600 zł proponuje pan kupno Dell Venue 8?czyli ze w/w model poradzi sobie z grami i nie bedzie sie zawieszał ani zamulał tj. Wolno wczytywal rożne aplikacje ( gry, muzyka i inne) bardzo prosze i potwierdzenie bo wie pan... Jestem kobieta i nie znam sie na tym w ogóle i w zasadzie nie mam kogo sie poradzić a chciałabym zeby dzieci były zadowolone z prezentu. Pozdrawiam cieplutko
stoinska86

Postprzez jacek111 » 14 Lis 2014, o 18:02

Dell Venue 8 i Google Nexus 7 II to bardzo dobre i dość tanie tablety. Stricte do gier lepszym wyborem będzie Nexus 7 II - jest bardzo wydajny, ale niestety trochę droższy niż Pani oczekuje, bo najtańsza opcja kosztuje 750 zł. Jeśli jednak jest Pani w stanie odżałować jeszcze te dodatkowe półtorej stówki to moim zdaniem warto.

Natomiast Dell Venue 8 też jest bardzo dobry i wydajny. Choć doszły mnie pogłoski, ze w grach czasami nawala. Nie wiem czy to prawda, bo znam też osoby (na tym forum są wypowiedzi), które go zachwalają właśnie pod kątem gier.

Podsumowując: Najlepiej będzie kupić Nexusa II 7" a jeśli jest za drogi, to drugim najwydajniejszym w tej półce cenowej jest Dell Venue 8.

Przy okazji, jak sprawdzalem cenę na Ceneo to Nexus jest nawet oznaczony jako "prezent dla chłopca".
jacek111

Postprzez stoinska86 » 17 Lis 2014, o 14:39

a jeszcze chciałam zapytać , bo przecież nie ma możliwość wysyłki 2 szt Dell'a 8 bo nie posiadają na stanie. mają tylko pojedyńcze szt. ale powystawowe w niektórych salonach , a jak na złość składa się tak, że te salony są daleko ode mnie :( wiec chciałam zapytać czy dell 8" a dell 7" różni się czymś więcej niż tylko wielkością? bardzo proszę o odp.
stoinska86

Postprzez stoinska86 » 17 Lis 2014, o 14:55

a moze Acer :: Iconia B1-810 Z3735G/1GB/16 ??
stoinska86

Postprzez marcus » 17 Lis 2014, o 19:51

Acer też jest szybki. Myślę, że do gier się nada podobnie jak Dell. Osobiście w pierwszej kolejnosći polecałbym i brał Della bo znam wiecej dobrych opinii o nim, a o tym Acerze aż tak wiele nie słyszałem(choć oczywisćie sama marka jest dobra i porządna). Wnętrzności ma w każdym razie podobne więc polecam pogooglować chwilę w poszukiwaniu testów i jeśli w żadnej recencji nie będzie powazniejszych wad to myśle, że można go spokojnie brać ;)
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości