Manta MID 703

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Manta MID 703

Postprzez Maciej49 » 27 Sie 2013, o 15:44

Poproszę o opinie tego tabletu. Cena + parametry znakomite jak dla mnie. Tylko co dalej jak to sie sprawuje serwis wiem ze jest w polsce ale???????czytałem różne opinie. Jest Overmax salution 7 tylko ten ma jeszcze lepszy aparat a wiadomo pochodzenie podobne. Dzięki z góry za info
Maciej49

Manta MID 703 albo Overmax Solution?

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 28 Sie 2013, o 13:28

Witaj Macieju49,
Jeśli ja miałbym wybierać, to brałbym Overmaxa. Parametry mają podobne, ale z tego co zebraliśmy opinii w sieci Overmax robi jak do tej pory solidniejsze wrażenie. Cena jest pewnie podobna, albo niewiele się różniąca obydwu urządzeń. Coś co jednak można by zapisać na plus w Mancie, to obsługa dwóch kart SIM. Ale to , dla tych którym na tym zależy. :niewiem2:
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Manta MID 703

Postprzez Maciej49 » 28 Sie 2013, o 15:18

overmax tez dwie karty ma tylko gorszy aparat. ale chyba jest lepiej notowany bo go trudno dostac w sieci a cena rosnie.
Maciej49

RE: Manta MID 703

Postprzez macarena_1983 » 3 Wrz 2013, o 14:54

overmax tez dwie karty ma tylko gorszy aparat. ale chyba jest lepiej notowany bo go trudno dostac w sieci a cena rosnie.

Z tym , to chyba przesadziłeś. jak orientuję się w tabletach, i ich cenach, to od zawsze one stopniowo taniały. A to dlatego, ze ciągle pojawia się coś nowego. Overmax też ciągle - jak widzę - wprowadza coś nowego. Oni to w ogóle mają już chyba ze czterdzieści modeli tabletów. Masakra. Produkują to jak świeże bułki. :cupgold:
macarena_1983

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości