Markowy tablet do 600zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Markowy tablet do 600zł

Postprzez JusticePL » 30 Maj 2013, o 18:05

Witam. Chciałbym dostać jakiś markowy tablet do maksymalnej granicy 600zł. Mówiąc markowy nie mam na myśli tylko super-bardzo-znanych firm, ale nie chcę chińczyków.
Chwilowo zastanawiam się nad Galaxy Tab 2 7.0, ale mam pewne wątpliwości :D
Doradzicie?
JusticePL

Budżetowy tablet

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 1 Cze 2013, o 21:37

Hej,
Na początek kwestia taka: w tej cenie co podajesz, to nie kupisz naprawdę markowego tabletu. Czyli z tzw. segmentu A - Samsung, Asus, Toshiba, Dell. Nawet tablety 7 calowe takie jak bardzo dobry Nexus są droższe. Nexusa "siódemkę" bym Ci tutaj zdecydowanie polecał, ale jego cena kształtuje się powyżej 1000 zł, a Ty wspomniałeś o 600zł ... Tak, że musisz podjąć decyzję, czy wolisz przeciętniaka za 600zł, czy też trochę dozbierać i kupić coś dobrego za ponad 1000zł.
Druga kwestia - wszystko jest produkowane w Chinach -więc nie ma kwestii : chińczyk, nie chińczyk, Tutaj jest tylko jedno rozróżnienie - i na to zwróć szczególna uwagę wybierając sobie tablet. Mianowicie pod żadnym pozorem nie kupuj tabletu firmy, która nie ma serwisu w Polsce. Żadnych ściąganych bezspośrednio z Państwa Środka, bo w razie awarii masz pozamiatane. Tablet firmy, której kupisz ma mieć wszystko rozpisane na stronie, co , jak, gdzie, numer telefonu do serwisu technicznego, itp. :oops:
Czy wiesz do czego służy kabelek micro usb-usb? Na przykład do podłączenia pendrive do tabletu
Tablet kontra laptop. Co lepsze, co bardziej funkcjonalne? Czas pokaże.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Czyli jednak?

Postprzez JusticePL » 2 Cze 2013, o 11:33

Właśnie dlatego mam na myśli markowy - jestem przekonany że nie będę miał problemu z ewentualnym serwisem :P
A właśnie wolę raczej przeciętniaka, to ma być swego rodzaju coś pomiędzy komputerem a smartfonem, więc raczej te parametry wystarczą.

Czyli rozumiem, że mój wybór jako właśnie tani, średniej klasy tablet to właśnie może być ten Galaxy Tab 2?
Bardzo dziękuję za odpowiedź :thankyou:
JusticePL

Galaxy Tab

Postprzez Evoq_com_pl » 6 Cze 2013, o 16:53

Jak najbardziej może być i powinien się sprawdzić,zresztą świadczą o tym pozytywne opinie na wielu innych forach. Daj znać na co ostatecznie się decydujesz, a jeżeli kupisz to czekamy na twoją opinię odnośnie jego użytkowania.
www.Evoq.com.pl
Evoq_com_pl

...

Postprzez lemax » 16 Cze 2013, o 16:50

Fakt, wiele osób nie bierze pod uwagę tego, że serwis też jest bardzo ważnym kryterium.
lemax

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 8 gości