Markowy tablet z funkcją dzwonienia [7"] do 600 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez Zakrza » 25 Maj 2014, o 17:28

Witam. Pragnę kupić sobie 7 calowy tablet z funkcją dzwonienia, do ok 600-700 zł. W tej cenie znalazłem Samsunga Galaxy Tab 3 oraz Phonepada 7 firmy Asus. Czy macie jakieś inne propozycje markowych tabletów z funkcją dzwonienia? Czy używacie jakiegoś i możecie polecić?
Zakrza

Postprzez GrimPiece » 25 Maj 2014, o 17:56

Samsung Galaxy Tab 3 7" - używałem przez jakiś czas, jest jak najbardzeij ok, świetnie się sprawdza także jako GPS. Jedyny minus jest taki, że co jakiś czas pojawiają się tu wątki, że coś się dzieje z bateriami w tych Galaxy tabach - przestają się ładować itp. trudno wpoeidzieć jak wielu modeli to dotyczy. Poza tym dobry sprzęt.
GrimPiece

Postprzez jacek111 » 25 Maj 2014, o 18:04

Bierz phonepada - dobry tablecik z dwurdzeniowym procesorem intela (jest też wersja jednordzeniowa, starsza, uważaj, zeby się nie nadziać). Samsung ma te przypały z bateriami i chyba jakiegoś gorszego procka, o ile mnie pamięć nie myli.

Z drugije strony, jeśli chodzi o samo dzwonienie to raczej nie ma dużej różnicy pomiędzy jednym i drugim tableciakiem. Raczej bym się rozejrzeał za jakąś pożądną słuchawką na bluetooth.
jacek111

Postprzez Zakrza » 25 Maj 2014, o 18:31

Porównałem specyfikację i ten Fonepad wygrywa rozdzielczością i aparatem, chociaż wiem, że nie ma co się spodziewać cudów, jeśli chodzi o zdjęcia.

Co do słuchawki to pewnie się w taką zaopatrzę, chociaż mam zwykły przewodowy zestaw słuchawkowy i jest całkiem spoko, zobaczymy jak to się będzie sprawdzać.
Zakrza

Postprzez marcus » 26 Maj 2014, o 18:51

tylko Fonepad nie ma HDMI, ale za to ma Miracast. Więc sobie nie podłaczysz pod telewizor, a jedynie po Wifi, jeśli TV ma. Na zdjecia zupełnie nie ma co patrzeć, tablety się generalnie do tego nie nadają. Poza Fonepad spoko.
marcus

Postprzez Zakrza » 31 Maj 2014, o 19:58

Do tej pory żyłem bez HDMI w telefonie, więc przeżyję też w tablecie. Dzięki za opinię.

Macie jakieś inne propozycje poza tymi co podałem?
Zakrza

Postprzez jacek111 » 1 Cze 2014, o 16:21

Poza tymi co podałeś z markowych nic nie kojarzę, chyba ze interesują Cię rózne "chińczyki" pokroju Kiano czy Prestigio to coś by się znalazło... Ale raczej trzymałbym się Asusa lub ewentualnie tego Samsunga. (choć w pierwszej kolejności Asus)

Ewentualnie coś mniejszego, Lumia ma 6" i kosztuje jakoś w tych granicach (chyba trochę drozej).
jacek111

Postprzez Zakrza » 5 Cze 2014, o 13:21

Nie, dzięki. Nie mam zaufania do "chińczyków";)

Jakiś 6-calowiec też by mógł być. Tyle, że z Androidem. Przyzwyczaiłem się już do tego systemu.
Zakrza

Postprzez marcus » 6 Cze 2014, o 21:29

6-cio calowiec to już właściwie telefon a nie tablwet. Ale w tej cenie chyba nie ma dużęgo wyboru... raczej więcej 4-5 cali. NIe licząc chinoli oczywiśćie, pokroju GoClevera. A w sumie piszesz, że telefon, zapewne smartfon, już masz - więc kupowanie kolejnego raczej mniejszego sprzętu ma sens? Mówię o tych 6-ciu calach. Ja bym brał tego Fonepada, zwłaszcza jeśli brak HDMI Ci nie przeszkadza.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości