Modecom Freetab 9000 ICG

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Modecom Freetab 9000 ICG

Postprzez Przebudzony » 7 Sie 2014, o 23:32

Hej! Obecnie jestem użytkownikiem już ponad dwuletniego tabletu Prestigio, który działa jak działa (czyli słabo), a za 2 miesiące studia więc pomyślałem że ciekawą opcją byłaby zmiana na coś lepszego. Poczytałem sporo recenzji różnych tabletów ale szczególnie zaciekawił mnie model tytułowy. Wielu ludzi odradza oczywiście budżetówki, ale zainstalowany w tym Modecomie Intel i solidna szklana obudowa mimo wszystko przyciągnęła moje oczy. Czy ktoś może posiada ów tablet i mógłby się wypowiedzieć na jego temat? A jeżeli macie jakieś inne propozycje, to w kierunku której marki najlepiej się udać? Patrzyłem na oferty Asusa, Acera i Lenovo, jednakże w kwocie około 800zł wśród 9-10 calowców jest raczej mała możliwość manewru.
Przebudzony

Modecom Freetab 9000 ICG

Postprzez jacek111 » 9 Sie 2014, o 14:39

Niestety nie miałem w łapach tego modecoma ale fakt, ze często się o nim ostatnio słyszy... nie wiem ile z tego robi marketing, zwłaszcza szeptany... Jeśli ktoś dałby mi 8 stówek ale mógłbym kupić tylko tablet budżetowy, to nad tym modecomem na pewno tez bym się zastanowił. Jak na "chińczyki" wydaje się być ok. Aczkolwiek myślę, że ryzyko "niespodzianek" nadal jest duże (nie chce się włacyzć jużna starcie, bateria szybko przesrtaje trzymać, wifi gubi sygnał w drugim pokoju itp itd.)

Mimo wszystko więc wybrałbym coś z tych modeli:
Asus Memo Pad 10"
Acer Iconia 10"
Lenovo Yoga B8000 (10")
Yoga S6000 (10")

Wszystkie w Ceneo za 8 stów z małym hakiem, a Lenovo nawet taniej. To nic, że nie ma 50ciu modeli do wyboru, te które są to porządne tablety. Nie są to demony prędkosći, ale będą dizałać płynnie, a jakiś film czy gierki na pewno też da radę odpalić. Do tego powinny się dobrze sprawować nawet po dłużsyzm czasie użytkowania i nie powinieneś mieć żadnych problemów z awariami.
jacek111

Modecom Freetab 9000 ICG

Postprzez Przebudzony » 9 Sie 2014, o 21:07

Hmm okej dzięki za odp. :) Ten B8000 jakoś mnie odrzuca swoją "nie płaską" budową i podobno słabym prockiem jak na tą cenę (oczywiście bateria się gdzieś pomieścić :P ). Jednakże nad resztą się zastanowię, ew. popytam w jakimś pobliskim sklepie, może wiedzą coś na temat tego modecom'a ;) aczkolwiek dobrze wiedzieć że jest parę fajnych innych możliwości.

Jeżeli znalazłbyś się ktoś z Freetabem 9000 w domciu to zapraszam do wypowiedzenia się :)
Przebudzony

Modecom Freetab 9000 ICG

Postprzez Marcin Bąbelek » 10 Sie 2014, o 16:53

Za to memo pad ma całkiem niezłą wydajność w tej cenie. No i masz te 10".
Marcin Bąbelek

Modecom Freetab 9000 ICG

Postprzez Masters12 » 12 Sie 2014, o 10:36

Ja osobiście nie wziąłbym ModeComa jednak tablet pozostawia jeszcze wiele do życzenia:) Zainwestowałbym w coś bardziej firmowego, Lenovo Asus Dell Acer :)

Do podanych wyżej propozycji dołożę jeszcze: Dell Venue 8 3G modem obsługuje areo2, jest dobrze wykonany dodatkowo posiada 2GB ramu dzięki czemu system działa płynnie :)

Przebieg na baterii znajdziesz tutaj:

http://mobilnyswiat.com.pl/test-dell-venue-8/
Masters12

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 11 gości