Następca Asus nexus II 2013

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Następca Asus nexus II 2013

Postprzez pereleks » 5 Wrz 2018, o 10:44

Przede wszystkim jako nowy na forum chcialbym sie przywitac :) a zeby nie maronowac czasu od razu przejde do rzeczy, swego czasu uzywalem asusa nexus II 2013. Nie robie na tablecie nie wiadomo czego, internet, pakiet office, przegladanie rysunkow dwg (od czasu do czasu), no i zdarza sie ze nie chce mi sie wyciagac laptopa bo tablet jest po prostu poreczniejszy :)
Aha i chcialbym by jezdzil ze mna jako nawigacja.....
Jak juz wyzej wspomnialem uzywalem kiedys nexusa i uwazam ze byl ok (parametry + ogolne uzytkowanie). Niestety raz juz wymienialem w nim caly wyswietlacz i znow lezy z uszkodzona szyba (na tyle niefortunnie ze uzywanie jest niemozliwe).
Szczerze mowiac niebardzo mam ochote na kolejne wydawanie kilku stow na wymiane nawet samej szyby, tym bardziej ze nie jest to juz najswiezsze urzadzenie......

Co mozecie podpowiedziec / polecic / doradzic ?

Z gory dziekuje.
pereleks

Do: Następca Asus nexus II 2013

Postprzez mickey » 8 Wrz 2018, o 12:05

A jaki masz budżet na nowego tableta i jaki wyświetlacz ?? Według mnie fajną opcją jest taki lenovo tab 4 8 plus https://www.sferis.pl/tablet-lenovo-tab ... ly-p528415. 3GB RAM, snapdragon 625, android 7.0 zapewni Ci bardzo dobrą wydajność w bardzo dobrej cenie.
mickey

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 6 gości