Nexus 7 II, Samsung Galaxy tab 3 8.0 czy Galaxy tab 4 7.0

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez hazook » 15 Cze 2014, o 21:04

Witam
Proszę o pomoc w wyborze, czy warto dołożyć więcej do Nexusa 7 II w wersji 32GB LTE, czy Samsung z 3G za 999zł będzie lepszym wyborem? A może warto poczekac aż do sklepów wejdzie Tab 4 7.0 w wersji z LTE ? Jeżeli chodzi o cene jestem w stanie zapłacić do 1500zł, kwestia taka czy warto ?? Tablet będzie mi służył głównie do przeglądania stron internetowych, gier, gpsa, aplikacji typu facebook , ebooki. Jest to dosyć pilne więc proszę o pomoc, pozdrawiam :)

Dodam jeszcze, że nie zależy mi na lte konkretnie tylko na modemie czy to 3g czy lte, z tym że nie widziałam nexusa w wersji 3g.
hazook

Postprzez ZygfrydSala » 17 Cze 2014, o 10:50

Jak poprzednik powiedział,najlepszym wyjściem z tych trzech jest Nezus7.
ZygfrydSala

Postprzez GrimPiece » 17 Cze 2014, o 16:56

wydajność - na pewno nexus, ale II chyba też nie ma slotu na kartę SD i warto to wziąć pod uwagę. Choć przy 32 GB to jednak nie jest to wielki minus jeśli chodzi o pojemność - w koncu większość osób i tak korzysta z kart 32 GB, a na samym tablecie ma tam max 8 GB i to jeszcze w połowie zawalone przez preistalowane programy i sam system. Minus jeśli chodzi o zgrywanie plików - dla niektorych to najwygodniejsza opcja.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości