Nowy tablet do 400zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Nowy tablet do 400zł

Postprzez lemefeaver » 9 Wrz 2015, o 01:03

Witajcie, poszukuję tabletu do 400zł, chciałbym kupić nówkę. Będzie używany głównie do przeglądania internetu, także youtube i twitch, sporadycznie jakaś mniej wymagająca gra. Myślałem nad Samsung Galaxy Tab 3 8.0, naczytałem się o nim wiele dobrego, można go właśnie wyrwać za te 4 stówki. Co o nim sądzicie? Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

Pozdrawiam i z góry dziękuję :)
lemefeaver

Do: Nowy tablet do 400zł

Postprzez jacek111 » 9 Wrz 2015, o 16:47

do takich zastosowań powinien być ok. Galaxy Tab 3 jest porządnie wykonany i to jest jego zaleta. Demon prędkości to to nie jest, ale powinien chodzić płynnie - z youtubem i przeglądaniem neta nie powinno być problemów. nie wiem jak z twitchem bo nie używam. Oczywiście ten model ma już swój wiek. Generalnie jest ok, natomiast parę razy spotkałem się z problemami z baterią. Jakbyś trochę dołożył to masz LG G Pad 7" (a jakbyś dołożył jeszcze trochę to i 8"). Za nieco ponad 4 stówki jest też galaxy tab 4 - 7".
jacek111

Postprzez lemefeaver » 9 Wrz 2015, o 18:11

Dzięki za pomoc. Hmm, w sumie mam możliwość wzięcia G Pada 8.0, co prawda używany, ale stan jak nowy, jeszcze ponad 2 lata gwarancji, też za 400zł. A co jest w nim lepszego od tego Galaxy Tab 3 8.0? :)
lemefeaver

Postprzez GrimPiece » 11 Wrz 2015, o 20:20

stawiałbym też na gpada w porównaniu z galaxy tab 3. Co ma lepszego? Nie widziałem bezpośrednich porównań, ale myślę, że jest wydajniejszy. Różnica wieku już tu robi swoje, a galaxy tab 3 jak wychodził mówiło się, że nie jest dużo lepszy do galaxy taba 2... gpada ostatnio kupuje bardzo dużo ludzi, wiec łatwo znajdziesz opinie - poczytaj sobie trochę o nim, bo głowy sobie też nie dam uciąć, że nie ma jakiś wad (np. brak kompatybilnosći z programami na których Ci zależy). Tak czy inaczej to porządny sprzęt i w tej cenie tym bardziej warto, skoro mówisz, że jest jak nówka. Jakiś czas temu wiele osób tez bardzo chwaliło sobie dell venue 7 i 8 - tu jednak wadą był właśnie brak współpracy ze stosunkowo dużą liczbą aplikacji, ale venue może się poszczycić bardzo dobrą wydajnością jak na tę cenę.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości