Nowy tablet do 500zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Nowy tablet do 500zł

Postprzez Emilczento » 15 Cze 2014, o 22:30

Witam.
Szukam nowego tableta do kwoty 500zł. Ma służyć głównie do przeglądania internetu i do odtwarzania filmów.Chciałbym aby szybko otwierał strony, dobrze żeby miał także wbudowany aparat lub modem lecz nie musi.Tablet może mieć 7 cali choć wolałbym aby był trochę większy np. 10 cali. Myślałem nad overmax solution 7 ii.
Emilczento

Nowy tablet do 500zł

Postprzez Emilczento » 16 Cze 2014, o 22:09

Zdecydowałem się jednak na tablet z modemem. Myślę nad Overmax solution 7 ii i Goclever aries. Co sądzicie o tych tabletach. Jakie inne tablety jeszcze z modemem polecacie. Przypomnę że tablet ma służyć głównie do przeglądania internetu i oglądania filmów, czasami może gry. Zależy mi na szybkości i płynności podczas przeglądania internetu oraz wbudowanym modemie ponieważ często, głównie w wakacje przebywam w miejscach gdzie wifi jest niedostępne.
Emilczento

Nowy tablet do 500zł

Postprzez jacek111 » 17 Cze 2014, o 16:42

nie kupuj overmaxów i gocleverów, bo za miesiąć będziesz zakładać wątki typu "czarny ekran na tablecie, jak to naprawić?" ;) oczywiscie są wyjątki, ale ... mno własnie wyjątki. Sferis bardzo dobre modele podpowiada (poza modecomem do ktoego ja jednak nie mam zaufania). Jeśli chcesz coś z 3G to poza Lenovo sprawdziłbym jeszcze Asusa Phonepada (7" cali, nie jest to mistrz wydajności, ale ma 3G i może tez działać jak telefon, do filmów i przeglądania neta wystarczy Ci bez problemów).

btw znam wersję venue 7 bez 3G, ale na benchmarku piszą, że jest tez opcja z 3G, wiec to na pewno tez tablet godny przemyślenia.

Do tego dołożyłbym jeszcze Nexusa 7" (choć tutaj musiałbyś nieco więcej dołożyć).

Aparat ma każdy tablet, ale w tej cenie trudno znaleźć tabelt z sensownym aparatem, awaryjnie wystarczy, ale world press photo raczej nie wygrasz;)
jacek111

Re: Nowy tablet do 500zł

Postprzez Emilczento » 18 Cze 2014, o 16:36

Czyli co będzie waszym zdaniem lepsze asus czy lenovo ? W którym tablecie modem sprawdzi się lepiej ?
Emilczento

Nowy tablet do 500zł

Postprzez Raffii » 18 Cze 2014, o 20:25

Jeśli już wkraczamy w przedział do 700zł to lepszy od a3000 będzie s5000, który moim zdaniem jest lepszy od Asusa chociażby ze względu na większą ilość pamięci.
Awatar użytkownika
Raffii

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Exabot [Bot] oraz 3 gości