Nowy wydajny tablet

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Nowy wydajny tablet

Postprzez mickey » 21 Mar 2018, o 18:46

Witajcie

Planuję kupić nowy wydajny tablet. Potrzebuję żeby tablet był mega wydajny z ładnym wyświetlaczem i żeby zdjęcia nie wyglądały jak robione kalkulatorem. Ogólnie tablet ten będę używał w pracy. Wpadł mi do głowy Samsung Galaxy Tab S3 9,7". Zobaczyłem w sferis taką promocję https://www.sferis.pl/kup-drona-z-tabletem. Co o niej sądzicie. Ogólnie drona też planowałem kupić tylko troszkę w późniejszym czasie. Czy te drony są w miarę ok ? Kompletnie się na tym nie znam.
mickey

Do: Nowy wydajny tablet

Postprzez IdeaMan009 » 21 Mar 2018, o 23:31

mickey napisał(a):Witajcie

Planuję kupić nowy wydajny tablet. Potrzebuję żeby tablet był mega wydajny z ładnym wyświetlaczem i żeby zdjęcia nie wyglądały jak robione kalkulatorem. Ogólnie tablet ten będę używał w pracy. Wpadł mi do głowy Samsung Galaxy Tab S3 9,7". Zobaczyłem w sferis taką promocję https://www.sferis.pl/kup-drona-z-tabletem. Co o niej sądzicie. Ogólnie drona też planowałem kupić tylko troszkę w późniejszym czasie. Czy te drony są w miarę ok ? Kompletnie się na tym nie znam.

Drony od DJI jak najbardziej dobre, sądzę że to najmocniejsza firma na rynku dronów. No tylko te ceny... ;) Jeśli jesteś gotów wydać na drona ponad 5k to będzie to najlepszy wybór.
Co do tabletu do dobrze celujesz, Samsungi są wydajne, mają dobre aparaty. Z nieco tańszych możesz się rozejrzeć za Huawei MediaPad M3 (nie lite). Jeśli to tablet to pracy to może lepiej wybrać jakiś laptop 2w1? W ofercie Della jest kilka ciekawych modeli, np. Dell Inspiron 3179-7231
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez mickey » 25 Mar 2018, o 23:29

Noo tylko ja myślałem żeby skorzystać z tej promocji. Co o niej sądzisz ? Warto ?? Dron na pewno będę chciał kupić z firmy DJI tylko tak jak pisałem, że troszkę później, ale jeśli to promo jest na prawdę dobre to mogę się szarpnąć teraz hehe
mickey

Postprzez IdeaMan009 » 2 Kwi 2018, o 19:21

Warto ;) Tablet prawie że za darmo, tylko nie wiem czy jeszcze aktualna, jest napisane że do 31.03 lub do wyczerpania zapasów.
Jeśli brałbyś tego tańszego z rabatem 999 zł na tablet to wydaje mi się że ten Samsung Galaxy Tab A będzie najmocniejszym urządzeniem.
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez rotting » 6 Kwi 2018, o 18:35

mickey napisał(a):Witajcie

Czy Drona również będziesz używać do pracy? Drony przedstawione w ofercie to profesjonalne modele, jeżeli masz zamiar kupić je do użytkowania rekreacyjnego, to moim zdaniem lepiej dołóż do lepszego tableta, który jest Twoim narzędziem pracy, a Dron zakup bardziej budżetowego, który na pewno spełni Twoje oczekiwania.
rotting

Postprzez IdeaMan009 » 7 Kwi 2018, o 19:44

W tym samym sklepie jest teraz promocja na drony DJI, model Spark - https://www.sferis.pl/prom/drony-na-wol ... ziele-1883
W zestawie z kontrorelem za 1899 zł, na rynku najniższe ceny do 2700 zł bez kontrolera, tak że oferta świetna.
Awatar użytkownika
IdeaMan009

Postprzez mickey » 11 Kwi 2018, o 19:47

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Zdecydowałem się na zakup tego tableta Galaxy tab s3 9.7 z dronem Phantom 4 Advanced. Po zabawie ok 2 tygodniowej jestem mega zadowolony :)
mickey

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości