Odradzam KIANO

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Odradzam KIANO

Postprzez Andy66 » 3 Maj 2013, o 16:12

Kupiliśmy niedawno dwa tablety Kiano, Pro 10 Dual oraz Fly 10.1 Dual.
Nie dość że pierwszy nie działał od razu, a drugi wysiadł po kilku dniach testów, to serwis ze strony importera jest żenujący.
Szczegóły na dedykowanej stronie: kiano-tablety.pl, akcja NIGDY WIĘCEJ KIANO
Andy66

co człowiek, to opinia

Postprzez macarena_1983 » 4 Maj 2013, o 22:07

Ja z kolei mam tablet kiano, i jestem zadowolona. I mogę powiedzieć, ze POLECAM KIANO. Tablet pro 10 dual chodzi bez zarzutu, nic się nie psuje. Miałam problem z ładowarką, ale wymienili, więc nie narzekam.
Wszędzie słyszy się opinie o tych , czy tamtych tabletach i różnych firmach, których urządzenia się psują. Takie życie, jak się kupuje chińczyka poniżej tysiaka, to często jest loteria. :kibel:
macarena_1983

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:37

Jak w większości przypadków producentów oraz modeli- opinie są podzielone,jedni zachwalają,innym nie podoba się kilka rzeczy. Podstawowa kwestia to wiedzieć czego oczekujemy od swojego urządzenia i znaleźć coś odpowiedniego w swoim budżecie. Cena takze jest bardzo ważnym elementem.
Evoq_com_pl

Kiano Pro 10 Dual

Postprzez mati12345 » 15 Maj 2013, o 09:28

Ja się właśnie zastanawiałem nad tym KIANO - http://telefonytablety.pl/kiano-pro-10- ... orecenzja/
Chyba nie jest taki zły, a szczególnie że chciałbym go kupić w Plusie dla syna.
Co inni myślą o tym tablecie.
mati12345

zależy na co trafisz

Postprzez macarena_1983 » 15 Maj 2013, o 23:02

W przypadku tabletów budżetowych - a do takich Kiano też należy - jest tak, że musisz trafić. Znam takich co kupili Kiano Pro 10 Dual, i są bardzo zadowoleni, nie psuje się nic. Natomiast inni narzekają ile wlezie, bo usterka za usterką. Tak samo jest w przypadku innych marek, jak Goclever, Modecom, Lark, Manta, itp, itd. Po prostu musisz trafić na dobry egzemplarz.
Jeśli chcesz mieć 90% pewności, że kupisz super tablet to kup Samsunga, czy Nexusa. Ale trzeba dołożyć trochę.
Mówcie mi co chcecie, ale swoje wiem: żadna marka budżetowa nie zagwarantuje pewności co do jakości swoich tabletów, i tyle. :oops:
macarena_1983

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 9 gości