Overmax DualDrive 2 - 350 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Overmax DualDrive 2 - 350 zł

Postprzez kuna117 » 16 Gru 2014, o 20:57

Witam, zakupiłam ostatnio na allegro tablet Overmax DualDrive 2 za 350 zł + przesyłka/ niby przecena z 750 zł, de facto głównym jego przeznaczeniem jest nawigacja, ale nie będzie ona potrzebna. W zestawie była antena do tv (niestety za daleko jest odbiornik i nie działa w moim małym mieście), pokrowiec z klawiatura i rysikiem (jak rysik jest w pokrowcu to rysuje tableta, a jak chce się go używać to trzeba bardzo mocno przyciskać, czasem często próbować kilka razy), plus różne kabelki, zasilacze i uchwyty. Tablet ma 10,1" LED, pojemnościowy Multi-Touch, słaba rozdzielczość bo 1024x600 ale jest naprawdę wystarczająca do internetu, Grafika Quad Core, do tego 2x 5 mpix kamery, bateria 5000 mah, android 4.2 bez możliwości aktualizacji, modem 3G, dysk twardy 2x 1,6 GHz, pamięć RAM 1 GB DDR3, dysk twardy 8 Gb z możliwością rozszerzenia do 40 Gb.
Czy to dobry zakup? Czy firma jest godna polecenia czy raczej mogę spodziewać się psikusów, szczególnie za tą cenę?
Link do aukcji: http://allegro.pl/tablet-klawiatura-overmax-dual-drive-max-2-gps-i4811995916.html (nie wiem czy się wyświetli bo się zakończyła już)
Bardzo proszę o opinie :)
kuna117

Do: Overmax DualDrive 2 - 350 zł

Postprzez jacek111 » 17 Gru 2014, o 23:35

niestety możęsz spodziewac się psikusów ;p overmax to jedna z firm, które bazują na "chińczykach" a to znaczy, że mogą się zdarzyć rózne niespodzianki, typu bateria przestaje dobrze działać po stosunkowo krótkim czasie, jakieś awarie, rózne bezprzeowodowe modemy średnio działają itp. Oczywisćie nie mówię, że tak musi być w przypadku Twojego modelu, ale niestety tak się często zdarza z markami tego typu.

Zaletą tabletów tego typyu jest to, że można dsotać pełen pakiet gadżetów i wszystkie 3G, GPSy itp za stosunkowo niską cenę.
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości