Pierwszy Tablet

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Pierwszy Tablet

Postprzez vulson » 7 Lis 2014, o 22:06

Witam.
Planuje zakupić pierwszy tablet w życiu. Nigdy nie miałem jeszcze z tym styczności nawet nie miałem żadnego tableta w rękach.
Chciałbym zasięgnąć opinii czym się kierować przy wyborze tego sprzętu.
Będę go używał głównie do internetu ew. jakieś gierki od czasu do czasu ale to już sprawa drugorzędna.
Mój fundusz to 600-700 zł.
Proszę o pomoc, jakieś konkretne modele mile widziane, jakich producentów omijać a na jakie zwracać uwagę?
Z góry dziękuję.
vulson

Do: Pierwszy Tablet

Postprzez jacek111 » 9 Lis 2014, o 19:54

kwestia kluczowa - jaka przekątna ekranu Cię interesuje? Jak ma być pzrenośny to pewnie lepioej 7" max 8" . Jak do domu to polecam raczej 10".

Do internetu - też pytanie czy do neta w domu czy poza domem. Jak poza to potzrebujesz moduł 3G (albo LTE).

Poza tym polecam raczej szukanie tabletów konkrentych marek, a w mniejszym stopniu patrzenie po specyfikacji (no chyba, zę interesuje Cię konkretna rozdizelczość ekranu czy pojemność pamięci).

Co do producentów: Dell, Asus, Acer, Lenovo, ewentualnie Samsung. Raczej nie brać: pentagram, goclever, kiano, mytab... i całej masy chińskich marek (czy tez polskich chinscih). No chyba, że chciałbyś bardzo przyoszczędzić,ąle za tę kasę już coś "markowego" dostaniesz.
jacek111

Do: Pierwszy Tablet

Postprzez GrimPiece » 10 Lis 2014, o 19:14

Dell Venue, Lenovo Yoga, do tego jakieś Acery, Samsungi albo Toshiba - z tego coś na pewno wybierzesz w tej cenie.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości