Pilne ! Odpowiedź W Ciągu 24H .max 600 Zł[Gry,filmy,internet

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Pilne ! Odpowiedź W Ciągu 24H .max 600 Zł[Gry,filmy,internet

Postprzez Ryusse » 19 Gru 2014, o 21:53

Witam.

W niedziele/poniedziałek(21/22.12) będę jechał po tablet dlatego potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Proszę o zainteresowanie się tym tematem.

Potrzebuję tablet do grania,oglądania filmów,przeglądania internetu-to najczęstsze czynności jakie będę wykonywał.
Mogę przeznaczyć maksymalnie 600zł(wygórowana cena,najlepiej jakby znalazły się tańsze modele).
Wielkość wyświetlacza to tak 7/8"(Za tą cenę chyba nie kupię dobrej "dziesiątki")
Zależy mi na płynności(Jak najmniej ścinek)w grach(2D jak i 3D) ,przeglądaniu internetu etc. , dobrym wyświetlaczu do oglądania filmów i oczywiście w miarę trzymającej baterii .
Prosiłbym was o podawanie propozycji z "poważnych firm". Nie interesują mnie żadne Prestigio,Colorovo,Modecomy(Mam do takich firm urazę po poprzednim tablecie marki Prestigio).

Co sądzicie o tych tabletach(Oczywiście podawajcie swoje propozycje innych tabletów)? :
-Dell Venue 7 ,
-Lenovo Yoga B6000
-Samsung Galaxy Tab 3 Lite http://www.mediamarkt.pl/tablet-samsung-galaxy-tab-3-lite-8gb-wi-fi-bialy,id-923594

Pozdrawiam.
Ryusse

Do: Pilne ! Odpowiedź W Ciągu 24H .max 600 Zł[Gry,filmy,inte

Postprzez marcus » 20 Gru 2014, o 00:35

Dokładnie tak jak mówisz - większość budżetowych marek można sobie odpuścić. Czasem zdarzają się wyjątki i np. jakiś modecom na atomie, który sobie radzi z gierkami.

Modele, które podałęś generalnie wymieniłeś według wydajności :D Dell venue 7 radzi sobie najlepiej z tej trójki, Lenovo tez przyzwoicie a Samsungi niestety średnio dają radę po tym względem. Na Dell Venue 7 lepsze gierki też Ci pójdą i to jest bodaj najwydajeniszy tablety w tym przedziale cenowym. Możesz jeszcze sprawdzić toshibę encore - jeśli się nie mylę, to była też ósemka na atomie i chyba z trochę lepszym (jaśniejszym) ekranem niż dell. Tu odsyłam do testów.
marcus

Postprzez Ryusse » 20 Gru 2014, o 00:53

http://www.x-kom.pl/p/214504-tablet-8-toshiba-encore-wt8-b-102-z3735g-1gb-32gb-win8-office-bialy.html?gclid=COTBp-uY08ICFe3MtAodLS4Acw

Chodzi ci o tą Toshibe ?

Znalazłem jeszcze coś takiego:
http://www.x-kom.pl/p/164299-tablet-10-asus-memo-pad-10-ips-quad-core-1gb-16-android-42.html

Co o nim sądzisz ?
Ryusse

Postprzez GrimPiece » 21 Gru 2014, o 01:00

O tę Toshibę mu chodziło. Toshiba i Dell Venue będa wydajeniejsze - Memo Pad jest na Rockchipie. nie żeby nie dawał rady, ale jak zależy Ci na wydajności to lepiej Toshiba albo Dell. btw to chyba ten memo pad, który nie ma otg.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości