Proszę o opinie

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Proszę o opinie

Postprzez Iks » 8 Lip 2013, o 16:19

Witam serdecznie każdego użytkownika tego forum.

Miałbym do Was prośbę tyczącą się Opinii na temat tabletu Uaf.Co.Ltd model 972 : Link

http://allegro.pl/new-tablet-9-7-android-4-1-1-2x1-6ghz-16gb-ips-bt-i3332401381.html

Tablet posiada ekran IPS, Multitouch 9'7 cala, 2-dwurdzeniowy procesor Dualcore 1.6 GHZ, 1 GB Ramu, 16 GB HDD...
Prosiłbym o opinie czy taki tablet jest dobry jak na taką cenę, i jeśli ktoś ten tablet ma, to prosiłbym czy się dobrze sprawuje, jakość dzwięku oraz grafiki aby nie okazało się że kupiłem kota w worku...

Cena tego tabletu to : 605 zł razem z dostawą "pobraniową"
Iks

Proszę o opinie

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 8 Lip 2013, o 22:14

Niby wszystko jest OK. To znaczy parametry na poziomie dobrej "budżetówki". Cena też mniej więcej w tych granicach. Tylko ja bym się bał kupować tablet, który nawet ... nie ma nazwy. Co to znaczy "new tablet"? Niby ładnie , pięknie opisują, ze pisemna gwarancja, to, tamto. Tylko pytanie , czy ktoś już z ich serwisu korzystał i ma pozytywne doświadczenia? Z tego co znalazłem to firma amerykańska. Ale to niewiele zmienia, bo w razie problemów tablet może powędrować daleko, daleko...
Ja po prostu się boję niesprawdzonych producentów, wolę nawet 100 zł dopłacić i mieć gwarancję.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości