Samsung Galaxy Tab 2.7.0- czy warto?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Samsung Galaxy Tab 2.7.0- czy warto?

Postprzez mariuszokl » 1 Kwi 2013, o 11:03

Witam, chcę kupić tablet, oczywiście ma on służyć do przeglądania internetu/ oglądania filmików na yt itp.
Zainteresował mnie model Samsunga- mianowicie Galaxy Tab 2.7.0. Z tego co patrzyłem na allegro to mogę go dostać za 650 zł ;) Czy waszym zdaniem istnieje jakaś inna alternatywa lub lepszy tablet w tej cenie?
mariuszokl

Jeden z najlepszych tabletów

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 1 Kwi 2013, o 21:40

Hej,
To jest jedna z najlepszych opcji na rynku. Nawet sprzęt lekko używany można kupić. Jeśli obecnie można coś porównywać z tym sprzętem, to chyba tylko Nexusa Google 7 ( tez doskonała maszyna), ale będzie chyba delikatnie droższy. I drugi tablet, to ten z najwyższej półki czyli iPad mini.
Ale Samsung siódemka jest jak najbardziej dobrym wyborem. :slonko:
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Włączanie i wyłączanie WiFi w tablecie z Androidem jest banalnie proste. Wystarczy kilka chwil aby się tego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

thx

Postprzez mariuszokl » 1 Kwi 2013, o 22:27

Dzięki, jedyny odpisał z kilku forum
mariuszokl

Navroad Nexo

Postprzez Tableta » 2 Kwi 2013, o 13:22

Do netu to lepiej Navroad Nexo
Jest tańszy od Galaxy Tab i ma matrycę IPS. Dobre opinie zbiera. W sieci dużo recenzji, poczytaj.
Tableta

tablet

Postprzez Evoq_com_pl » 8 Maj 2013, o 15:43

Niekoniecznie,do internetu każdy model tabletu będzie dobry,samsung również wpisuje się w te kryteria. Jeżeli już kupiłes to pochwal się na forum jakie są Twoje wrażenia oraz opinia.
Evoq_com_pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości