Samsung Galaxy Tab S2 czy inny?

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Samsung Galaxy Tab S2 czy inny?

Postprzez qwertys1 » 5 Sty 2019, o 13:51

Cześć,
zastanawiam się nad zakupem tabletu.
Chciałem go używać głównie do surfowania w Internecie i do czytania dokumentów PDF, a słyszałem, że proporcje 4:3 lepiej się do tego nadają. Co o tym myślicie? Niestety ciężko o dobry tablet w tych proporcjach.

Nie chciałem wydać zbyt dużej kwoty. Myślałem o ok. 1000zł
W tej cenie da się kupić Samsung Galaxy Tab S2 - niby flagowiec, ale sprzed prawie 4 lat, co prawda ma aktualizacje do Androida 7.0, ale pewnie więcej już nie dostanie. No i być może nowsze tablety ze średniej półki są lepsze?

Czy polecacie coś z nowszych modeli (a co powiecie o najnowszym Samsung Galaxy Tab A?)? Inne marki tech wchodzą w grę. Zależy mi, że praca była płynna, a ekran był dobrej jakości w gry grać raczej nie będę, pewnie w proporcji 4:3 nic ciekawego w tej cenie nie znajdę, więc trudno 16:10 też może być :)

Pozdrawiam,
Łukasz
qwertys1

Do: Samsung Galaxy Tab S2 czy inny?

Postprzez User88 » 5 Sty 2019, o 22:49

I just got a Minecraft account upgrade card code for free! :D https://freeminecraftgiftcode.net
User88

Postprzez mickey » 9 Sty 2019, o 00:24

Według mnie bardzo fajną opcją dla Ciebie byłby Lenovo tab 4. Posiada 3GB RAM, Andorid 7.0, wydajny procek snapdragon 625 oraz USB typu c. https://www.sferis.pl/tablet-lenovo-tab ... ly-p528415
mickey

Postprzez rotting » 11 Sty 2019, o 20:44

Przede wszystkim, jeżeli masz używać tableta tylko do dokumentów i surfowania po Internecie nie powinieneś się martwić aktualizacjami softu. Tutaj problem może się nawarstwiać w przypadku korzystania z poszczególnych aplikacji. Galaxy Tab S2 będzie bardzo dobrym wyborem, jeżeli chodzi o płynność działania - Snapdragon 625 + 3GB Ram to konkretne podzespoły. Na duży plus też wyświetlacz Super AMOLED. Tylko one wciąż trzymają cenę (również z powodu trwającego wsparcia), myślę, że takie 1200-1250 to musisz wydać. Jeżeli podoba Ci się ten tablet, a cena Cie nie odstrasza - nie przejmuj się datą premiery.
Awatar użytkownika
rotting

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości