SHIRU Shogun 10 Power 3G vs Samsung Galaxy Note 10.1

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

SHIRU Shogun 10 Power 3G vs Samsung Galaxy Note 10.1

Postprzez dstyle » 20 Maj 2013, o 11:54

Witam. Chce zakupic tablet 10'' z modemem 3G, jednak za bardzo sie nie znam. Przegladajac neta natknalem sie na 2 ciekawe modele:
"SHIRU Shogun 10 Power 3G" oraz "Samsung Galaxy Note 10.1 (GT-N8000)".

Chcialbym sie dowiedziec czy warto dokladac te 700-800zl do samsunga, czy bede widzial roznice (niby oba modele maja podobne parametry, samsung ma gps, a shogun lepszy ekran - ips?, a co z jakoscia wykonania?). Moze ktos widzial/korzystal z w/w tabletow i jest w stanie mi pomoc? :P

Jesli chodzi o funcjonalnosc tableta to chcialbym go uzywac do:
- przegladania stron www
- rozmawiania z ludzmi na fb
- ogladania filmow/seriali
- sluchania muzyki
- czytania roznego rodzajow ksiazek i innych tresci (pdf, doc)

Zatem nie potrzebuje tak naprawde dodatkowych opcji typu hdmi, gps itd itp.
Zalezy mi na modemie 3G + Aero2, gdyz taki tablet dobrze aby mi sluzyl podczas roznego rodzaju wyjazdow.

Ktory model wybrac z w/w, a moze cos innego ciekawszego mi polecicie? Nie ukrywam, ze budzet mam ograniczony do okolo 1800zl czyli maksymalnie do w/w samsunga, pytanie... czy warto?
dstyle

Samsung Galaxy Note

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 22 Maj 2013, o 23:07

Hej,
Sprawa wygląda w ten sposób, że teraz poniżej 1000 zł można już kupić tablet mający podobne parametry jak te z wyższej półki, jak Samsung, Asus, czy Acer. Więc wielu użytkowników wybiera tablety tańsze, żeby nie przepłacać. Tyle, ze nawet jak ten tańszy ma niby wszystko to samo, co ten droższy, to jest tu różnica klasy wykonania. Samsung przykładowo ma wszystko dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, doskonałą kontrolę jakości, która powoduje że tablety te są ( prawie) bezawaryjne. Natomiast półka budżetowa - niestety nie. Chociaż trzeba przyznać, że w ciągu ostatniego roku zrobiła ogromny postęp w jakości.
Więc jeżeli chcesz mieć tablet niezawodny - bierz Samsunga. Jeżeli chcesz mieć tablet niezły - i nie chcesz dopłacać- kupuj Shoguna. :nazolwiu:
Co to jest Sieć Aero2? Czy bezpłatny dostęp do Internetu, to fikcja? A jeżeli jest to już możliwe, to na jakich warunkach? Warto się tego dowiedzieć!
W końcu pojawił się na rynku tablet Kiano Core 10.1 Dual z 3G . Dlaczego ludzie tak długo czekali na urządzenie z wbudowanym modemem? Czy warto dołożyć 100 złotych i kupić Cora?
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] oraz 10 gości