Szukam tabletu z pełnym Windowsem i 3G

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Szukam tabletu z pełnym Windowsem i 3G

Postprzez Michaeeel » 23 Maj 2013, o 22:13

Witam wszystkich :slonko:
Szukam tableta który posiadałby przedewszystkim PEŁNEGO windowsa (czyli nie zadne RT i inne giewna Androida nie chce a appla tymbardziej nie!) Po drugie w miare dobrze gdyby posiadał opcję 3G no i oczywiscie zeby byl dobry, sprawdzony, wlasne opinie o sprzecie mile widziane :) Póki co mam na oku Windowsa Surface Pro - jedyny szkopuł to brak 3g :/ Poza nim udało mi sie jeszcze znalesc Acera Iconię - niby mial pelnego windowsa i 3G ale tez dwa ekrany przy czym jeden spelnial role klawiatury (total bezsens) i ogolnie urzadzenie-kombajn i bynajmniej wagowo tez jest zblizony do kombajnu no i nie bardzo mi sie ono tez podoba jesli chodzi o wygląd... Inne jednak tablety byly albo z mala pamiecia RAM albo minimalne lub bardzo kiepskie inne specyfikacje albo brak 3g albo ten nieszczesny windows RT albo inne rzeczy nigdzie nie ma tego ideału! Poki co chyba najlepszy jest surface, ale wole sie dokladniej popytac specjalistow ;) Jest moze tablet ktory by odpowiadal moim wymaganiom? Cena narazie nie gra roli przejrze wasze propozycje ale tak ogolnie to moglbym wybulic około 700-1000 Euro. Oczekuje od mojego tabletu tez zeby byl bardzo wygodny do pracy, zeby posiadal oprogramowanie Office lub mogl posiadac takowe no i zeby tez sie na nim czasem dobrze gralo :) fajnie gdyby poszedl na nim moze minecraft albo LoL, nie sa to chyba az tak wymagajace gierki :) aha no i wazne tez zeby tablet posiadal porty USB no i HDMI (chodzi tu o mozliwosc podlaczenia do projektora, moze byc tez S-video) to chyba byloby na tyle, macie jakies propozycje? :grin:
Michaeeel

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości