Tabel do 300 zl. Wymagania: internet,excel

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tabel do 300 zl. Wymagania: internet,excel

Postprzez PIODO » 15 Cze 2015, o 22:57

Cześć!

Szukam tabletu do 300zł (tzn do 300, nie 310,350 najlepiej ceny 200-300zl)

Wymagania:
- bezproblemowe przeglądanie stron internetowych za pomocą wifi (internet będzie używany tylko z wifi)
- możliwość wygodnego korzystania z pakietu office - przede wszystkim excel

Nie podałem wymaganego wymiaru ekrany, dlatego że sam nigdy nie posiadałem tableta i nie wiem jaki byłby najlepszy, prosiłbym w tym miejscu również o polecenie któregoś(podejrzewam, że najmniejszy z powodu ograniczonego budżetu.)

Mało kasy, ale myślę, że z tylko takimi wymaganiami coś się znajdzie.

Dzięki i pozdrawiam!
PIODO

Do: Tabel do 300 zl. Wymagania: internet,excel

Postprzez GrimPiece » 17 Cze 2015, o 20:04

Lenovo i Acer mają tanie tablety, które wystarczą do takich wymagań. Oczywiście ich specyfikacja nie będize powalająca, ale mimo wszystko stawiałbym właśnie na te marki, a nie na tzw. chińczyki, których znajdziesz pełno w tym przedizale cenowym (mam na myśli GoClever, Kiano, Manta, Pentagram itp... ). Poza tym Office działa najlepiej na tabletach z windowsem, chociaż na androida też jest. No ale z windowsem to w tej cenie właśnie jedynie jakiegoś chińczyka znajdziesz.

oczywiście nie chcę też demonizować - niektórzy korzystają z tym tzw. budzetowych tabletów i są zadowoleni. Jednak na pewno częsciej zdarzają się im awarie niż nawet tanim tabletom bardziej solidnych marek.
GrimPiece

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości