Tablet 10' - 13' [Klawiatura | Dwa systemy Windows/Android]

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 10' - 13' [Klawiatura | Dwa systemy Windows/Android]

Postprzez SyusukeFuji » 3 Sty 2016, o 21:20

Witam, szukam sprzętu, który zastąpiłby mi laptop i dodatkowo służył jako tablet. Ogólnie nie wiem czy takie urządzenie istnieje, ale może akurat ktoś słyszłał o takim sprzęcie.
SyusukeFuji

Do: Tablet 10' - 13' [Klawiatura | Dwa systemy Windows/Andro

Postprzez jacek111 » 4 Sty 2016, o 17:22

Cześć, jest sporo takich tabletów, m.in. Asus transformer i inne ultrabooki. Poza tym do większości tabletów możesz podłączyć bezprzewodową klawiaturę i jeśli masz taki sprzęt razem z klawiaturą w etui, a etui jest z podpórką to masz coś na kształt netbooka.

Edit: chodziło Ci tylko o dwa systemy? Nie pamiętajm dokładnych modeli, coś takiego na pewno się pojawiało, ale jakoś się nie przyjęło. Jeśli trochę poszukasz po necie powinieneś znaleźć pojedyncze modele. Pytanie czy ma to sens - w tej chwili na Windowsa jest sporo aplikacji, więc nie odstaje tak bardzo od Androida pod tym względem. z kolei Android doczekał się pakietu MS Office, więc do pracy też się nadaje - dopóki mowa o programach biurowych.
jacek111

Do: Tablet 10' - 13' [Klawiatura | Dwa systemy Windows/Andro

Postprzez Starmiak » 5 Sty 2016, o 14:12

Z tego co wiem to wiele chińskich modeli oferuje tablety na dwa systemy android oraz windows. Po prostu można sobie przy włączaniu wybrać jaki system nam odpowiada. Nie polecam jednak kupowania sobie sprzętu takich mało znanych kiepskich marek bo nie będziesz zadowolony.Takiet tablety są dość awaryjne oraz mogą się psuć.Lepiej jest trochę dołożyć ale kupić sobie tablet dobrej znanej marki.
W rtv Euro agd w dobrej cenie jest obecnie Lenovo Yoga 2:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-m ... -lte.bhtml

Możesz do niego dokupić sobie na przykład klawiaturę

Ewentualnie ten model Asus Transformer:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-m ... -w10.bhtml
Awatar użytkownika
Starmiak

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 13 gości