Tablet 10 cali z modemem 3G do 300 zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 10 cali z modemem 3G do 300 zł

Postprzez Kris220 » 6 Paź 2017, o 15:27

Witam wszystkich forumowiczów;) Mam mały problem i chciałbym Was prosić o dobrą radę. Zamierzam kupić tablet 10-calowy w cenie do 300 zł. Wolałbym aby tablet był z modemem 3G bo może się kiedyś przyda internet w miejscach gdzie nie ma dostępu do internetu? Nie jest to jednak wymóg konieczny. Nie chcę wydawać duzych pieniędzy na tablet. Urządzenie może być używane, lecz chciałbym by było w bardzo dobrym stanie. Zamierzam przeglądać internet, oglądać filmy, wykorzystywać tablet do nauki.
Zależy mi na dobrej jakości obrazu w filmach oraz dobrej jakości dźwięku.
Mam okazję kupić tablet używany, ale w bardzo dobrym stanie. Mam na myśli Samsunga Galaxy Tab 2 10.1 P5100. Myślę, że uda mi się go kupić za 270-280 zł. W tej cenie jest etui oraz ładowarka. Tablet wygląda jak nowy, ponieważ był rzadko używany. Myślę, że ta cena jest atrakcyjna biorąc pod uwagę to, iż jest jeszcze w zestawie futerał ale... No właśnie. Czy ten tablet jest dobry? Czy warto go kupować w tej cenie? Może znalazł by się jakiś lepszy w tym przedziale cenowym?

Mam jeszcze na oku taki tablet: http://allegro.pl/tablet-10hd-5-2ghz-32gb-wifi-bt-modem3g-gps-kamera-i6866235422.html#thumb/1
Cena też jest atrakcyjna, w zestawie jest futerał z klawiaturą, ale firma jest chyba słabo znana? To nie byłby dla mnie duży problem, lecz szukałem więcej opinii/recencji na temat tego tableta i nie mogłem znaleźć. Głośniczki chyba są umieszczone z tyłu w tym tablecie w przeciwieństwie do Samsunga Galaxy Tab 2, w którym dwa głośniczki są umiejscowione na przodzie po bokach.

Myślę też o tablecie Kiano SlimTab 10 3GR, który też nie jest drogi.

Proszę o Waszą radę, który tablet wybrać lub doradzić jakiś inny model.
Kris220

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość