Tablet 10", do 700zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 10", do 700zł

Postprzez Arrek » 30 Lis 2014, o 13:22

Witam.
W nowym toku zamierzam sobie kupić tablet Będzie to mój pierwszy tablet, więc nie jestem jeszcze do końca obeznany w tym temacie.
Zamierzam wydać na niego do 700zł. Najlepiej gdyby miał 10". Od dosyć dawna moim "faworytem" jest Lenovo s6000. Polecacie go? A może polecicie coś innego?
3g nie jest wymagane, w podróży zawsze mogę sobie udostępnić internet z telefonu.

Zastosowanie:
- gry
- czasami filmy
- przeglądanie internetu
- ogólnie rozrywka

Wymagania? Standardowo. Tablet ma dosyć długo pociągnąć i najlepiej, żeby miał w miarę dobrą baterię.

Z góry dziękuję.
Arrek

Do: Tablet 10", do 700zł

Postprzez jacek111 » 1 Gru 2014, o 21:32

jak będziesz to dużo grał to lepiej zastanów się nad nexusem - ale to 7", tyle, ze typowo gamingowy tablet. Albo też Dell venue 7 lub 8 - są wydajniejsze od tego lenovo s6000. Za to jak chcesz mieć przede wszystkim dobrą baterię lub koniecznie te 10" to lenovo s6000 polecam bardziej niż te pozostałe. Lub też lenovo Yoga - ale tu znowu albo wersja 8" albo dokładka do 10".
jacek111

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości