Tablet 10" od 600-900zł ewentualnie 1000zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 10" od 600-900zł ewentualnie 1000zł

Postprzez kondziu852pl » 26 Maj 2013, o 15:53

Witam jestem tu nowy i szukam sobie tabletu do gier,filmów i do neta :) mój budżet wynosi od 600-900zł mogę podwyższyć do 1000zł ale to jest max
Specyfikacja:
Procesor: jakiś dobry słyszałem dobre opinie o Cortex A9 ale przy dobrym GPU
Wymiary:10" rozdzielczość może być 1280x800
Ekran:najlepiej IPS
Wbudowane minimum 8GB pamięci własnej
Ram:1024MB 1GB
Modem 3G najlepiej żeby działała na nim sieć AREO2 ale też może być z tablet z możliwością podpięcia modemu 3G
Wi-fi
Bluetooth mile widziane
Wejście na kartę pamięci do 32GB
Wejście HDMI też mile widziane
Bateria:minimum 6000 mAh
System:Android 4.1 Jelly Bean
Wykonanie:nie musi być perfekcyjne ponieważ szukam budżetowego tabletu
No i musi się znajdować w polskich sklepach może być nawet allegro

Liczę na waszą pomoc :) ponieważ sam nie potrafię sobie znaleźć odpowiedniego modelu a także nie znam tych firm które je tworzą :)
kondziu852pl

Dobry tablet do max 1000 zł

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 26 Maj 2013, o 16:32

kondziu852pl napisał(a):mój budżet wynosi od 600-900zł

Nie dziwię się, że masz dylemat, co wybrać. Choć z drugiej strony, bardzo precyzyjnie opisałeś, czego oczekujesz.
Mogę polecić Ci Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. Jeszcze jakiś czas temu w tabletoid.pl sprzedawaliśmy tablety Kiano (teraz skupiliśmy się wyłącznie na akcesoriach do tabletów). I właśnie tego Core'a mieliśmy w sprzedaży. Siłą rzeczy, zapoznaliśmy się z nim bardzo dobrze. Powiem Ci, że wart jest swojej ceny - naprawdę dopracowana maszyna. Kilka dni temu widziałem go w jakimś rankingu chyba na 3 miejscu, jako wybór / typ klientów. Spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, nawet lepiej, bo ma 16 GB pamięci Flash oraz baterię o pojemności 8000 mAh. Kiedyś kosztował 999 zł, teraz jest np. w Agito.pl za 799 zł.

A jeśli z jakichś względów postanowisz jednak przekroczyć magiczne 1000 zł, to wybór jest prosty: Tablet Samsung Galaxy Tab 2. W zasadzie nie ma takiej możliwości, żebyś nie był zadowolony z zakupu tego tabletu. Aktualna cena to pod 1200, choć na Allegro widziałem nawet po 1060 + przesyłka (uważaj jednak na sprzedających, bo okazja nie zawsze jest okazją).
Znasz już tablety ZTE? Poznaj na przykład parametry jednego z urządzeń tego producenta: http://tabletoid.pl/tablety/zte/tablet-zte-v9
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Kiano Core 10.1

Postprzez kondziu852pl » 26 Maj 2013, o 17:37

Kiano Core 10.1 to ciekawa propozycja ale czy poradzi sobie przy zaawansowanych grach 3D oraz przy filmikach youtube itp ???
Widziałem też podobne tablety które miały 4 rdzeniowy procesor Allwinner A31 oraz PowerVR SGX544 MP2 / 8 rdzeni logicznych
np.Nextway F9X Quad core
tylko ma swoje wady ale fajny jest lecz może trafi się z taką samą specyfikacją inny tablet i nie musi być aż taka wysoka rozdzielczość :) ale jestem już trochę zmęczony tym ciągłym szukaniem xd
kondziu852pl

Wydajność tabletu

Postprzez Paweł 'krzywy' Krzyworączka » 26 Maj 2013, o 19:09

kondziu852pl napisał(a):Kiano Core 10.1 to ciekawa propozycja ale czy poradzi sobie przy zaawansowanych grach 3D oraz przy filmikach youtube itp ???

Z filmami nie ma żadnego problemu - do tego nawet jeden rdzeń wystarczy. Do gier też nie. Choć oczywiście jakieś najnowsze produkcje mogą być za bardzo wymagające.
Pamiętaj, że ten wyścig zbrojeń nie ma końca. Zawsze będą nowsze tablety, nowsze gry, lepsze parametry...
Ja na tę chwilę wolałbym kupić 2-rdzeniowy tablet, ale już sprawdzony na rynku, niż 4 rdzenie w dobrej cenie, ale jeszcze nowość.
Awatar użytkownika
Paweł 'krzywy' Krzyworączka
Administrator

Miejscowość: Zielonki k/ Krakowa

Goclever Orion

Postprzez Tableta » 27 Maj 2013, o 08:02

Ja na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze Goclever Orion
Tableta

Goclever Orion 101

Postprzez kondziu852pl » 27 Maj 2013, o 13:59

a mam pytanie jeżeli w wymaganiach gry pisze że współpracuje tylko z urządzeniami które posiadają Cortex A9 to 4 rdzeniowy Cortex A7 poradzi sobie z tą grą ??? :)
kondziu852pl

procesor Cortex

Postprzez Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka » 27 Maj 2013, o 21:51

Hej,

a mam pytanie jeżeli w wymaganiach gry pisze że współpracuje tylko z urządzeniami które posiadają Cortex A9 to 4 rdzeniowy Cortex A7 poradzi sobie z tą grą ???

Trochę to dziwne stwierdzenie, że współpracuje "tylko z Cortexem A9". Z tego co wiem nie ma wielkiej różnicy pomiędzy A7 i A9. I wydajnościowo czterordzeniowy A7 powinien być mocniejszy od 2 rdzeniowego A9.

Wydaje mi się - jestem prawie pewien - że Cortex A7 bez problemu poradzi sobie z wymagająca nawet grą...
Na czym polega gwarancja door-to-door? To bardzo wygodne rozwiązanie, w przypadku ewentualnej usterki naszego urządzenia.
Włączanie i wyłączanie WiFi w tablecie z Androidem jest banalnie proste. Wystarczy kilka chwil aby się tego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
Piotr 'krzywy-senior' Krzyworączka

Miejscowość: Kraków

Tablet

Postprzez kondziu852pl » 28 Maj 2013, o 15:22

dzięki za odpowiedź pomyślę nad tym Goclever Orion 101 :)
kondziu852pl

Kiano Core 10.1

Postprzez Agito.pl » 29 Maj 2013, o 10:26

Kiano Core 10.1 Dual 3G zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowników, tutaj znajdziesz więcej informacji o nim: http://www.agito.pl/tablet-kiano-core-10-1-dual-3g-4090-675376.html
Agito.pl

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości