Tablet 2w1 na studia do 800zł

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 2w1 na studia do 800zł

Postprzez damian-jar123 » 20 Wrz 2016, o 18:54

Witam. Poszukuję ekonomicznego rozwiązania na studia. Potrzebuję tableta, którego można używać jak laptopa - to jest żeby miał klawiaturę w zestawie (nie chcę dokupować jakiegoś szmelcu za 20zł) i by miał windowsa. Ekran najlepiej 10 cali, do tego dość dobre podzespoły i pamięć lub slot na kartę. Przydałoby się też, by miał wejście na sim. Tablet/laptop ma służyć głównie do pracy i nauki, czytania pdfów, stron internetowych i pisania pracy licencjackiej. Ważne, by na klawiaturze można było pisać normalnie polskie znaki i by ekran był przejrzysty. Myślałem nad jakimś Kiano albo chińskim Chuwi czy iWork10. Problem w tym, że nigdy takich tabletów nie miałem w ręku i w zasadzie słabo się znam na takim przenośnym sprzęcie. Macie jakieś propozycje? Może być używany.
damian-jar123

Do: Tablet 2w1 na studia do 800zł

Postprzez janek95 » 28 Wrz 2016, o 14:41

w sferisie mają dużo znanego, markowego tzn jakieś samsungi i inne, ale są też chińczyki takie właśnie jak kiano, myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby przejście się do salonu po prostu, tam sobie obejrzysz i Ci doradzą :p
janek95

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Exabot [Bot] oraz 3 gości