Tablet 7-10" 600PLN

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 7-10" 600PLN

Postprzez Lusifer » 12 Mar 2014, o 10:20

Witam.

Planuje kupno tabletu ale niezbyt sie na tym znam, postanowiłem zasięgnąć pomocy.
Poczytałem, pooglądałem różne oferty i dalej nie umiem zdecydować.
Bede go wykorzystywać głównie poza domem

-ekran 7-10" ale chyba bardziej 7" bo z tego co wyczytałem to jest on bardziej "mobilny"?
-bateria koło 5godzin wystarczy
-Android
-wi-fi
-bluetooth
-aparat
-GPS fajnie jak by był

Chcę go wykorzystywać do:
-przeglądania internetu (różne fora, inne dziwnie i nieokreślone strony, YouTube, FB)
-czytanie PDF
-gierki w razie nudy

Niezbyt sie znam na tabletach nigdy żadnego nie miałem więc nie wiem na co patrzeć przy wybieraniu.
przeglądając różne oferty najbardziej moją uwage przykuły te dwie pozycje
-ASUS MeMO Pad HD 7
-Samsung Galaxy Tab 3

Co o tym sądzicie? Opłaca sie kupić czy są jakieś lepsze w tej cenie ewentualnie tańsze :D
Mam nadzieje że o niczym nie zapomniałem.
Dzięki za pomoc :)
Lusifer

Tablet 7-10" 600PLN

Postprzez marcus » 12 Mar 2014, o 23:12

Wymienione przez Ciebie modele są jak najbarrdziej godne polecenia. Na Twoim miejscu sprawdziłbym jeszcze Asus Fonepad - wprawdzie on jest profilowany mocno w kierunku telefonu, który jest też tabletem niż odwrotnie - ale koniec końców to własćiwie sprawny tablet. Do Samsunga jeszcze można dodać, że - jeśli np. chciałbyś nieco oszczędzić - to możesz rozważyć też kupno Galaxy Taba 2 - praktycznie tak samo wyposażony, chociaz nieco starszy.

BTW były już podobne wątki na tym forum, więc polecam przejrzenie tematów;)
marcus

Tablet 7-10" 600PLN

Postprzez Lusifer » 12 Mar 2014, o 23:34

Tablet chciałem kupić jako takie uzupełnienie telefonu (jak wygodnie rozmawiać z cegłą przy uchu? ^^ ) więc Asus Fonepad raczej odpada.
Używałbym go tak długo jak bedzie sprawny, nie mam planu zmieniać go za rok albo dwa więc wytrzymałość jest ważna.

Chyba jednak sie zdecyduje na ASUS MeMO Pad HD 7

Przeglądałem różne tematy ale w większości są stare a rynek sie zmienia :)
Lusifer

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 3 gości