Tablet 8 - 10 Cali/lte/ Skype,internet/ Szybka Pomoc Pls :d

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet 8 - 10 Cali/lte/ Skype,internet/ Szybka Pomoc Pls :d

Postprzez Szajbonio » 18 Paź 2015, o 12:03

Witam, po pierwsze siema jestem nowy i liczę na pomoc xD

Poszukuje tableta z LTE, 8 -10 cali, do Skype i Internetu i to tyle z wymagań.... Więc nie potrzeba jakiegoś procka dobrego ani dużo ramu :)

Chodzi też o to aby miał dobry głośnik i dobrą baterię bo dla Babci :)
Szajbonio

Do: Tablet 8 - 10 Cali/lte/ Skype,internet/ Szybka Pomoc Pls

Postprzez jacek111 » 19 Paź 2015, o 19:27

Z takich tabletów co są w miarę tanie i całkiem dobrze ogarnięte, to toshiba encore, lg g pad, samsung galaxy tab 4 albo galaxy tab s, lenovo yoga (1, 2 lub 3), dell venue albo dell venue pro. (chociaż na nich podobno są problemy z wieloma aplikacjami ze sklepu play - nie wiem czy to nadal aktualne). Jak dobra bateria ma być, to przede wszystkim Yoga z tych co wymieniłem.

Fajnie że babcia ogarnięta z nowymi technologiami :D moja ciocia emerytka sobie lapka kupiła jakiś czas temu i zaczęła grać nałogowo w różne flashowe minigierki :D :D
jacek111

Postprzez marcus » 24 Paź 2015, o 11:02

najlepiej coś co trochę podziała, czyli lepiej jakieś lenovo, toshiba, ewentualnie Asus. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak dobry głośnik w tablecie, co najwyżej są takie, które trzeszczą i takie, które mają w miarę czysty dźwięk - jednak do użytku domowego polecam głośniczki bluetooth. Nie kosztują dużo, a wrażenia zupełnie inne. ... lub oczywiście słuchawki
marcus

Postprzez benkp » 23 Lis 2015, o 07:15

Sam przetestowałem wiele tabletów i w sumie nie ma reguły na to, który ile przetrwa. Psują sie i chińskie tablety i tablety dobrych marek .Ważne aby tablet miał gwarancję oraz często w sklepie możńa wykupic sobie przedłużoną gwarancję ( sam zrobilem tak w sklepie rtv Euro agd...).
Polecam ten model:
http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-m ... 8-4g.bhtml

oraz ten:

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-m ... eski.bhtml

Oba wykonane bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
benkp

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość