Tablet asus fonepad 7

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Tablet asus fonepad 7

Postprzez MartaK » 22 Sty 2015, o 09:06

Hej, chceę kupić ten tablet ale nie mam pojęcia czym się sugerowac. Rozmawiałam ze sprzedawcą i cena mi pasuje.... do rzeczy: na co mam zwrócić uwage przy zakupie tego modelu i jak sprawdzic czy bateria jest dobra. Moje znajome mówią, że w używanych tableyach zawsze jest problem z akumulatorem.

To jest ten co mnie interesuje
http://tablica-ogloszen.com/listing/asus-tablet-pilne/
, przypuszcam, że to żadna rewelacja ale też nie mam wielkich wymagań
:time:
MartaK

Do: Tablet asus fonepad 7

Postprzez jacek111 » 22 Sty 2015, o 23:52

asus fonepad to bardzo spoko tablet, jeśli chcesz mieć coś jest tabletem, ale z czego można też dzwonić i pisać eski (chyba jedno i drugie można z tego modelu, jeśli dobrze kojarzę).

na co zwracać uwagę? to zależy czego potrzebujesz - jak chcesz podłącząć do tv to hdmi, jak głónei grać w gierki to przyda się duża wydajność itp... kwestia priorytetów. A jeśli chodzi o sprzęt używany to oczywiscie zawsze jest pewne ryzyko, z baterią niestety fakthcznie zwykle bywa słabo. Ale to zależy tez od marki urządzenia. Akurat Asus to dobra firma i baterie dają radę nawet po dluższym czasie użytkowania. Oczywisćie pytanie jak tablet był używany i jak długo...

Jeśli to co pisze ogłoszeniodawca jest prawdą, to ta oferta jest ok. Oczywiście zażądaj gwarancji od niego, skoro tablet jest praktycznie nowy, to jest rok albo dwa powinien mieć gwarancje.

Jeszcze pytanie ile koleś chce za tego fonepada? bo nie widać ceny na tym poratlu.
jacek111

Do: Tablet asus fonepad 7

Postprzez marcus » 23 Sty 2015, o 21:08

fonepad jest ok, ale pytanei za ile, bo może coś innego się będize bardizej opłacać.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości