tablet, cena max 2000zl, nie windows 8, dual sim, gps

- co warto kupić? jaką markę wybrać? tutaj szukaj informacji, jeśli jesteś na kupnie tabletu

Postprzez paulina.m » 20 Mar 2014, o 03:22

Witam, szukam tabletu, ktory:
-bedzie posiadal slot na 2 karty sim (bede mogla rozmawiac jak prszez telefon, a nie tylko na glosnomowiacym)
-bedzie posiadal gps i wifi
-nie bedzie sie wieszal + szybki czas reakcji
dodam ze mam wykupiony pakiet internetowy bez limitu + nie znam sie na tym kompletnie ale nie chce placic za usluge gps / google maps, chce zeby to wspolgralo z internetem
programy z ktorych chce korzystac: viber, word(lub inny do notatek), kilka gierek, internet, aplikacje
nie chce zeby sie zawieszal, bardzo podoba mnie sie "dotyk" w ipadzie apple ale nie chce apple, natomiast chcialabym podobna szybkosc reakcji na dotyk jak w apple

:thankyou:
paulina.m

Postprzez paulina.m » 20 Mar 2014, o 03:29

dodam` ze` mam` na` oku` lenovo imb a3000, Overmax Solution 7 II, 7.0" Ainol AX3, moze byc cos innego, poradzcie :*
paulina.m

Postprzez marcus » 20 Mar 2014, o 22:06

Witam, jeśli szukasz czegoś, co jest zbliżone do Apple, to zdecydowanie lepiej celować w uznane marki. Overmax i Ainol to firmy, które produkują raczej tzw. budżetowe tablety - nie mówię, ze one są koniecznie złe, mają czasem bardzo dobre modele w ofercie i wiele osób takich używa, ale jednak jakosć wykonania jest zwykle nieco gorsza. Lenovo jest za to zdecydowanie bardziej uznanym producentem, więc radziłbym właśnie w to celować. Z tego co widzę po specyfikacji to ten a3000 jest dość wydajny, wiec czas reakcji jak i obsługa większości programów/gier powinny isć bardzo sprawnie.
marcus

Wróć do Jaki tablet kupić?

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 8 gości